Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Şapşik le Şipşik :D

Seyma.

Altın 5 Üye
Bunlar da benim meleklerim :D resimleri yükleyebilmişimdir umarım :D

mailto:/epp3k.jpg
şapşik uyumuş :)
mailto:/u6fdx.jpg
mailto:/k224b5.jpg
mailto:/suvb09.jpg
mailto:/2dbjyhk.jpg
mailto:/34p16l2.jpg
mailto:/24l1llj.jpg
mailto:/3cwb7.jpg
mailto:/1t0j0z.jpg
tatlılar dimi :D

Cvp: Şapşik le Şipşik :D

evet cok tatlılar tesekkurler :D umarım hep benımle olurlar :S sımdıden cok baglandım sebeklere :D

yavruyken cok tatlilar.. benimkileri alali 10 gun oldu. :D seninkilere benziyolar ama benimkler biraz daha kucuk :p

ben buyuduklerının hıc farkında degılım :SD ılk gunku gıbı gelıyolar bana ama 2 ay oldu alalı :D martın 21 ınde almıstım sanırım :D ılk gun cektıgım resımler sılındı sımdı bol bol cekıyorum kı buyuduklerını anlıyayım dıye :D

ben geldiklerinden beri resimleri cekiyorum :D ama mobilden girdiim icin yukleyemiyorum :(

Bende cogunlukla mobildeyim :D bi bugun gectim resim yuklemek icin simdi yine mobil :D

bende yakın zamanda yuklerim insallah :D benimkiler alisamadi hmen kaciyo keratalar :D

sen nerde besliosun akvaryumdamı ?

Şapşik iyice alıştı bana kuru alandayken felan hiç kaçmıyo bilgisayarin basindayken kuru alana cikip beni izliyo hatta :D ama şipşik kaciyo o daha alisicak :D seninlede daha yeni tanisiyolar sonucta. Eninde sonunda alisicaklar :D

Haftaici akvayumumuz geliyo suan malesef fanusta :(

ben saklama kabinda kabinda bakiyorum :D buyuk bi sey icinde rhatlar... ama ogrenci olDugumuzdan akvaryum alamadim daha .. ama en kisa zamanda insallh alicam :D

isimleri Idık ile Bıdık :D

Sağol :D azıcık peynir verdim kürdanla simdi :D sabah yem verirken parmagimi isirdi :D ama zaten hissetmedim bile :D

Evet zaten yumusak peynir oyun oynuyoruz peynir icin ordan oraya yuzuyolar :D

ewt o cok guzel oluyo ordan oraya kosturuyo :D ben öglen kucuk parca halinde salatalik verdim istahla yedi sende dene ama kucuk ver bogazina taklabilir :D

Kac haftadir deniyorum ama yediremedim su salataligi.s aksam karinlari acikinca yine denicem.s yem vermeye gittigimde yem kabini gosteriyorum kafalarini kaldiriyolar direk yem bekliyolar :D

şeyma birinci resimdeki öndeki tipsiz aynı benim dişi olduğunu düşündüğümün yavru hali. güzeller maşallah. sürekli yanında olduğun için büyüdüklerini anlamıyorsun dışardan birisi gelip gördü mü anlıyor. 5. aydan itibaren gelişimleri hızlanıyor. hep benimle olurlar demişsin eğer sonuna kadar tam donanımlı iyi şekilde bakarım dersen. torununu bile görürler o açıdan üzülme.:smile:

Geri