Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yavru kaplumbağa alışamama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: Yavru kaplumbağa alışamama.

EMRE1991' Alıntı:
evet olur okadar her filtre 5 6 kere döndürür suyu merak etmeyin
her filtre 5-6 kere döndürür diye birşey yok.yanlış bilgi vermeyin.ısıtıcı olarak rs electrical 100 w güzel.filtre olarak iç filtre veya şelale filtre alabilirsiniz.iç filtre olarak sobo 1000f,şelale filtre olarak dolphın h500 öneriyorum

petshopda baktıma göre her çeşit filtre 5 6 kere hatta 8 9 kere döndürüyor yani sıkıntı olmaz :)))

200 l/h debili bir iç filtrede aynı değeri veriyor mu?petshopta böyle filtrelerde var.

benim ilk kullandım filtre de 200 l/h debiliydi 50 60 litrelik akvaryumu temiz tutuyordu yani sıkınıt yapmıyordu :D

nasıl temiz tutuyor?öyleyse markasını ve modelini verde bende alayım.650l/h debili filtrenin yaktığı elektriktende kurtulurum

genç kaplumbağa' Alıntı:
EMRE1991' Alıntı:
evet olur okadar her filtre 5 6 kere döndürür suyu merak etmeyin
her filtre 5-6 kere döndürür diye birşey yok.yanlış bilgi vermeyin.ısıtıcı olarak rs electrical 100 w güzel.filtre olarak iç filtre veya şelale filtre alabilirsiniz.iç filtre olarak sobo 1000f,şelale filtre olarak dolphın h500 öneriyorum

Filtrelerin fiyatları hakkında bi bilginiz varmı peki ? Ona göre hareket edim bende.

çok eski bi filtre yanlız bu yeşil e işareti var üstünde büyük birazda kuvvetlide

o sizin yazdıklarınız çok elektirik yakıyor yanlız ben öyle biliyorum yanlış bilmiyorsam :)

yanlış biliyorsun.iç filtre 15w,şelale filtre 5 w yakıyor.iç filtre çok yakıyor gibi görünüyor ama ölçtüm 10 w yakıyor.bilip bilmeden internette gördüğünüz bilgileri burda paylaşmayın.
selen hanım iç filtre 10-15 tl,şelale filtre 30-35 tl

İç filtre alim ben o zaman bütcem biraz düşükte teşekkürler

rs-1000f iç filtre 15 tl çokda kullanışlı tavsiye ederim

şelale filtre alsan daha iyi olur ama bütçen düşükse ben karışamam

ısıtıcıyı rs 100w alıyorum 10 tl. Sobo 1000f filtre mi alim yoksa dophin 1000f iç filtremi alim ikisinin arasında kaldım ? Birde shark var iç filtre olarak bu 3 filtreden hangisini alim ?

Dophin ve shark'ı kullanmadım fakat Sobo hakkında tecrubeliyim (İç filtre konusunda).

Ses çıkartıyormu peki ? Bilgi verirmisiniz genel olarak Sobo hakkında ?

Çok rahatsız etmez yani peki tamam. Sobo 1000f yi alıyorum o zaman teşekkürler. Isıtıcıyıda Rs 100w alıyorum.

Isıtıcıyı rs 100w almayim mi yani ? 10 tl ye buldumda. İç filtreyi rs 702 aldım

bence almayın çünkü pişman olabilirsiniz.28 e ayarlarsınız 32 yapar vs.roxin in 2 tane ısıtıcısını kullanıyorum.2 side 25w.ben çok memnunum

Roxin bulamazsam ne alim peki ne önerirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri