Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yavru kaplumbağa alışamama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: Yavru kaplumbağa alışamama.

Atman markayı bulamadım burada yoktur. Roxin sorarım alternatif ne olsun işte :)

rs electrical 100 wat al senin işini görür 10 tl :)

Biriniz al diyorsunuz biriniz alma diyorsunuz bende çelişkide kaldım..

ben 3 senedir balık akvaryumum da kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım :)

Ali Bey siz ne diyorsunuz peki fikirleriniz önemli benim için Rs 100w buldumda çelişkide kaldım :)

bende rs nin 100 lük ve 200 lü var çok iyi iş görüyor bi 100 lük daha alıcam işte

Anladım peki ayarlarında sorun oluyor mu ?

yok asla sorun olmuyor çokda güzel çalışıyor :)

Ali bey 28 den 32 yapabilir dedide

nasıl oluyor o :D bende hiç olmadı :)

sen al birşey olmaz birşey olursada götürürsün yenisi verirler bu kadar basit 10 tane ısıtıcı al eline hepsini tek tek dene kesin 4 tanesinde hata çıkar hemen götürceksin geri :D

Tamam o zaman Rs 100w alıyorum bu hafta

al bi sıkıntı olursa hemen götür değişsinler sıkıntı olcanı sanmıyorum 3 sene oldu kullanıyorum

Tamam teşekkür ederim ikna ettiniz :)

ben artık bu konuya ve selen hanımın diğer konularına yorum yapmayacağım!herşeye ikna oluyorsunuz.alma dediysem bir bildiğim vardır demi?iyi günler

Sizden cevap bekliyordum vermediniz Ali bey. Alternatif istedim ilgilenmediniz yada müsait değildiniz.

genç kaplumbağa' Alıntı:
ben artık bu konuya ve selen hanımın diğer konularına yorum yapmayacağım!herşeye ikna oluyorsunuz.alma dediysem bir bildiğim vardır demi?iyi günler

burda herkez kendi bilgisini paylaşıyor istediğiniz konuya cevap verip vermemekte özgürsünüz zorla verin diyen yok zaten :)

Selenn' Alıntı:

rica ederim ne demek tecrübelerimizi paylaşıyoruz burada selen :)

EMRE1991' Alıntı:
genç kaplumbağa' Alıntı:

burda herkez kendi bilgisini paylaşıyor istediğiniz konuya cevap verip vermemekte özgürsünüz zorla verin diyen yok zaten :)

Selenn' Alıntı:

sen avukatmısın?sana mı kaldı?herşeye atlama!

rica ederim ne demek tecrübelerimizi paylaşıyoruz burada selen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri