Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

6. Ödüllü En güzel kaplumbağa fotoğrafı yarışması sonuçları

Cvp: 6. Ödüllü En güzel kaplumbağa fotoğrafı yarışması sonuçları

3-4 günde gelmesi lazım.

Teşekkür ederim. Hangi kargo ile gönderiliyor acaba.

onu ahmet (byteorist) bilir.

Cvp: RE: 6. Ödüllü En güzel kaplumbağa fotoğrafı yarışması sonuçları

olivia-peter' Alıntı:
mailto:/forum/Konu-6-odullu-en-guzel-kaplumbaga-fotografi-yarismasi-oylamasi-baslamistir.html

Cektigin son fotoda kaplus esniyor mu? Merak ettim de =) Cok guzel yakalamissin ama.

Seri çekim yaparken öyle bir açtı ağzını bende bilmiyorum :D saniyelik olay sadece tesadüf ama binlerce fotoğrafları var ;) çok çekim yapinca denk geliyor birşeyler. :rolleyes:

olivia-peter' Alıntı:
Seri çekim yaparken öyle bir açtı ağzını bende bilmiyorum :D saniyelik olay sadece tesadüf ama binlerce fotoğrafları var ;) çok çekim yapinca denk geliyor birşeyler. :rolleyes:

Şimdi bende gördüm çok şirin çıkmış. Benimki ağzını açınca o şekilde hiç şirin olmuyor bildiğin yırtıcı hayvan gibi korkutucu oluyor :D

Bu arada ortamları da güzelmiş , tebrik ediyorum :)

Aynen Himura Kenshin'inki gibi;benimki de bir canavara donusuyor =))

Agzini acis hali cok seker olmus cidden.Oyuzden esniyor mu dedim =)))

Yırtıcı hayvan halleri bence daha gerçekçi :)

Gonderdim yarisma icin bir tane=)

Berrak; 4 fotografı tek mailde topla, üye adını yazarak tek bir mail şeklinde gönder. Aksi taktirde tek tek fotografların toparlanmaz, başvuru şekli kabul edilmeyebilir.

Cvp: RE: 6. Ödüllü En güzel kaplumbağa fotoğrafı yarışması sonuçları

olivia-peter' Alıntı:
Berrak; 4 fotografı tek mailde topla, üye adını yazarak tek bir mail şeklinde gönder. Aksi taktirde tek tek fotografların toparlanmaz, başvuru şekli kabul edilmeyebilir.

Tesekkur ederim uyarin icin.Aynen dedigin sekilde gondermistim 2-3 gun once. Sadece 4.fotonun da kullanilabilecegini sonradan ogrendim. Ama sorun degil artik.Zaten bu ara yerinde durmadigi icin;foto falan cektirtmez.3 foto ile aday oldum bakalim,kismet =)

Yani 4.fotomda sadece akvaryumda ismim var.Kaplusla ilgili ozel birsey yok.

Geri