Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

akvaryumum tamamdır

Cvp: akvaryumum tamamdır

Yosun engelleyici ilaçlar var onları denedin mi?
Vatoz balığını denedin mi?

yok denemedim kimyasal katmak istemiyorum akvaryumuma ama kaç tana almam lazım vatoz ve büyüdüklerinde ne yapıcam o balıkları :D

gerci burdaki akvaryumcuda hiç görmedim vatozdan ya inş bulabilirim kaplumbağalarıma kurutulmuş karides alıcaktım alamadım ya yem yemiyorlar balık yemiyorlar onu yerler belki diye ama yok burda :D

karidesi yemeklerde de insanlar yiyor ne olucak sanki ? herşeyin bi var olma sebebi vardır.

:D kurutulmuş karides netten siparişe hiç güvenmiyorum ya netten alsam diye düşündüm

ya olmadı onuda istanbuldan akvaryumcuma sipariş vericem yollucak yapıcak birşey yok bakalım artık

öyle yaptım dün akşam onunda siparişini verdim bayramda gidip alıcam

genç kaplumbağa' Alıntı:
kaç litreler?bu sitede birde diğer hayvanlar bölümü var.orda resim paylaşabilirmisin?

resimlerini ekledim bakabilirsin

Geri