Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Beslenme önerisi

Bade Aslan

Bronz 5 Üye
Dezofix metilen mavisi. Sudaki bakterileri yok eder. Sera reptilin vitamin damla. Bunu ilk ay 3 günde bir 1 damla ağzına damlatın yada stick yemine damlatıp ilk yem olarak suda hemen önüne atın. Sonraki aydan itibaren haftada bir 1 damla verirsiniz.

Akvaryumda kaç litre su var?
Cem bey yeni bir kaplumbağa sahiplendim yaklaşık 4cm boyutunda şimdilik 1 adet yem alma şansım var ilerleyen haftalarda daha fazla alabilirim ama şimdilik tek alabilirim bu yüzden ne önerirsiniz ben raffy p ve reptomin arasında kaldım ama farklı bir öneriniz varsa açığım

Tetra reptomin baby alın.

İkinci yemde sera raffy I, tetra, tropical yada dajana marka gammarus alırsınız

Fiyat uygun gelirse ahm turtle sticks yemi ile gammarus alın. Bunlar reptominden ucuzdur. Stick yemi kırıp vereceksiniz.

Şimdi haşlanmış yumurta akını ufak parça halinde kesip verin. Yemler gelene kadar.

Ahm bildiğim kadarıyla bitkisel yemli yavru için sorun olmaz değil mi
Fiyat uygun gelirse ahm turtle sticks yemi ile gammarus alın. Bunlar reptominden ucuzdur. Stick yemi kırıp vereceksiniz.

Şimdi haşlanmış yumurta akını ufak parça halinde kesip verin. Yemler gelene kadar.

Bitkisel değil reptomin gibi protein ağırlıklı. Her ikisi içinde de bitki takviyesi var.

Tamam teşekkürler bundan başka alabileceğim var mı baya uygunmuş fiyatı 2 yem almaya karar verdim gammarusu aldım

6 cm kabuk boyuna kadar iki yem yeterli sonra çeşit artıyor.

6 cm kabuk boyuna kadar iki yem yeterli sonra çeşit artıyor.
Anladım teşekkür ederim peki bir ahm alsam birde Reptomin alsam doğru olur mu bir adet yeterli olsa bile en azından iki çeşit almak istiyorum sakıncası yoksa hem beğenmeme ihtimaline karşı

Tam birebir olmasa da emsaldirler. Reptominin kalitesi tartışılmaz tabi. Yalnız reptomin yem iridir. Şeklini kan kurduna benzetmişler iri yapıda sticktir. Onun için baby önerdim.

Gammarus ve ahm yeterli hayvan zamanında bitiremez bayatlar. 6 cm boyunu geçince tropical biorept W yemi alacaksınız.

Tam birebir olmasa da emsaldirler. Reptominin kalitesi tartışılmaz tabi. Yalnız reptomin yem iridir. Şeklini kan kurduna benzetmişler iri yapıda sticktir. Onun için baby önerdim.

Gammarus ve ahm yeterli hayvan zamanında bitiremez bayatlar. 6 cm boyunu geçince tropical biorept W yemi alacaksınız.
Eski konularda böyle küçük yavrular için raffy p önerilirken şimdi sizin bana tavsiye etikleriniz öneriliyor nedenini merak ettim içeriği mi değişti

Sera natural adıyla gıda katkılarını çıkardı. Bundan dolayı hayvanlar iştahlı yemiyor yada hiç yemiyor. Bu riske girip fazla para vermenin gereği yok. Onun için bıraktık artık.

Sera natural adıyla gıda katkılarını çıkardı. Bundan dolayı hayvanlar iştahlı yemiyor yada hiç yemiyor. Bu riske girip fazla para vermenin gereği yok. Onun için bıraktık artık.
Ahm turtle mix ve sera raffy p sipariş verdim ilerleyen aylarda Reptomin de alacağım

Birde ahm turtle mix aldım onun içinde hem gammarus varmış sorun olmaz değil mi

O karışık yemdir. Hayvan yer mi bilmiyorum.

O karışık yemdir. Hayvan yer mi bilmiyorum.
Cem bey birde şeyi sormak istiyorum elimde 8 çeşit balık yemi var hayvana koi balıkları için olan pond yemden verdim baya iştahlı yedi bir zararı olur yemler gelene kadar versem aynı zamanda tetra pro algea crisps, sera vipagran nature, discus yemi, Ahm goldy mix, tetra tetramin ve iki çeşit tablet yem var bunlardan verebileceğim var mı

Geri