Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

beyaz silis mi yoksa mercan mı?

Cvp: beyaz silis mi yoksa mercan mı?

Ulaştırma hızlıymış demek ki. Hafta içi elimde olur sanırım.

Vakit ayırıp yardımcı olan herkese teşekkür ederim. İyi forumlar..

cem' Alıntı:
istanbuldaysan bir günde gelir. ankaraya da bir günde geliyor. saat en geç 16:00'ya kadar sipariş verirsen aynı gün kargoya veriliyor. cumartesi geç verirsen pazartesi gönderim olur. en iyisi hafta içidir. kapıda ödeme yok. ama kredi kartı açısından güvenilir firmadır.

Trabzondayım ben. 2 gün sürer sanırım gelmesi. Kredi kartı bulabilirsem ordan hemen halletmeye çalışacam. Bilgilendirme için teşekkürler

Eğer olmazsa pet shoptan bu kum varsa buda alınabilir. Görsel olarak diğeri gibi değildir ama iş görür.

Cvp: RE: beyaz silis mi yoksa mercan mı?

AEK' Alıntı:
Eğer olmazsa pet shoptan bu kum varsa buda alınabilir. Görsel olarak diğeri gibi değildir ama iş görür.

Elimde zaten bu kumdan var. Ancak kalin olmasi sıkıntı cikartir diye tereddutteyim.

yok bu kumun incesini diyor emre. bu gerçekten iri.

Link koymayı unutmuşum. Bulunursa bu alınabilir. Silis kum kadar görsel değil ama akvaryumda kullanılır.
http://www.vitasand.com/tr/urun/detail/3/140.html

AEK' Alıntı:
Link koymayı unutmuşum. Bulunursa bu alınabilir. Silis kum kadar görsel değil ama akvaryumda kullanılır.
http://www.vitasand.com/tr/urun/detail/3/140.html

Tesekkurler bilgi icin. Silisi bulamadim bu onerdiginizi aramaya baslicam.

Bu dere kumunun incesi, yani yerse problem olmaz. Deri değişimlerinde buda faydalı olur. Ben bulunabileceğini düşünüyorum. Ama pet shoplarda bulunamazsa juen yada doğrudan vitasand dan 0,7 mm sarı silis kum alınabilir.

Geri