Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu gün gerçekleşen 2 buluşma :)

Üniversiteyi kazanıyım ankara buluşması olursa katılırım... Tabi çok var seneyeden soınra... Ayrıca yuazın İstanbul'un avrpa yakası zeytinburnu civarlarında olacağım yani ...:D

Sohbet kanalında:
Herkez istedi açtığımızda giren giren 0-1 kişiydi.
Umarım buluşma olursa aynı şekilde olmaz.

Eğer bir buluşma olursa tedbir alınacak elbet.
Buluşmaya katılacaklar ek bilgilerini verecekler telefon vb.
Kesin gelecekler belli bir sayıdan az olursa buluşmayı iptal ederiz.Kimseyi zorla buluşturmuyoruz.Ama eminim bu sitede buluşmak isteyen bir çok ilgili üyemiz var.Zannediyorum ki kimse o kadar emeğin karşılığını geri tepmeyecektir ;)

Umarım herşey düşündüğümüz gibi olur:)
Ama katılım fazla olcak gibi gözüküyor:):p

Byteorist' Alıntı:
Sohbet kanalında:
Herkez istedi açtığımızda giren giren 0-1 kişiydi.
Umarım buluşma olursa aynı şekilde olmaz.

Biz Ankara'da olanların 2/3 ü gibi yüksek oranlı bir katılımla gerçekleştirdik buluşmayı :)

evet o derece yüksek bir oran :)

şahsen bende buluşma konusunun sohbet kanalı olayına döneceğini pek sanmam.. şimdiden bayağ istekli üyeler var bize özenen :D

Hele buluşma sayılarını bir arttıralım bak onlarda kesin buluşurlar :)

İnsanların tanışıp muhabbet etmesi bir çay,kahve içmesi gerçekten çok güzel bir olay.Ben bu hafta başı Zekeriya BENGİER beyle birlikte bu ortamı yarattık ve çok büyük bir keyif aldım:Zekeriya beye buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum.Evet sitemizde çok güzel dostluklar var bunu karşılıklı görüş alışverişinden anlıyorum.Bu muhabbeti sanaldan,kahve içerken güzel bir muhabbete dönüştürmek bizim elimizde tavsiye ediyorum çok güzel bir olay ben şahsım adına Ankara'da bir dost edindim diye düşünüyorum.Bu dost muhabbetlerin sitemiz sakinlerince yaygınlaştırılması bahsedildiği üzere çok faydalı olacağına inancım tam.Bursada oturuyorum Eskişehirliyim ve Ankarada bir dostla muhabbet ediyorum harika bir olay (Eskişehir Ankara ve İstanbulun tam ortasında bence ilk fırsatta Porsuk'un kenarında buluşup (genç yaşlı hep birlikte) bir kahve molası sizce nasıl olur).Zekeriya bey sizle buluşmamızdan iki gün sonra tanıştırdığınız akvaryumcudan Sera siporax aldım,karşıdaki akvaryumcuda bulunan kör kaplumbağa,yı ziyaret ettim tedaviye başladığını söyledi (ben bir şey unuttum tedavi için ilacı kullanınca bir süre 30 dakika ortalama kaplumbağa kuru alanda kalmalı bunu iletirseniz sevinirim güzel haberlerinizi bekliyorum).(Aragorn) Cihan TAŞKIN beyle görüşemediğim için üzüldüm inşallah en kısa zamanda buluşma imkanı yaratır ve görüşürüz.Ankaralıları Eskişehir e bekliyoruz eh artık hızlı trenimizde var yani bu fırsatı kaçırmayın tabiki İstanbullu sakinler sizler lütfen hızlı tren yapılmasını beklemeyiniz bir yolunu bulup muhabbete katılınız.Herşey gönlünüzce olsun.

bütün yazıları okudum ama bir kişinin bile İzmir'den bahsettiğini görmedim :( kör mü oldum yoksa :( İzmir'den arkadaşlar varsa buluşmak isterim ayrıca bir sorun çıkmazsa önümüzdeki ayın ortalarında Ankarada olucam.Fazla zamanım olmucak ama kısa bir sürede olsa ordaki arkadaşlarla görüşmek isterim..

Bende Eskişehirliyim...Forumdakilerede porsuk çayında tur atıp çay içmelerini tavsiye ederm:)
Evet İstanbullularda hızlı treni beklemesn 4.5 saat fln...:)

gonzimmm' Alıntı:
Boşver Ankara'yı gel sen İstanbula :p :p :D :D

istanbula da yaz sonu gibi gezmek için gelmeyi düşünüyorum :) inşallah bir aksilik çıkmaz ama izmirli yok mu yaaa :( acilen izmirli üye bulmak lazım tek kaldım burda :(

Justice sürekli Eskişehir'li yok mu diyorum sesin soluğun çıkmıyor canım... Bir ses ver yahu... Ben de Eskişehir'liyim ve Eskişehir'de yaşıyorum... Seninle görüşebiliriz...

cahide' Alıntı:
Justice sürekli Eskişehir'li yok mu diyorum sesin soluğun çıkmıyor canım... Bir ses ver yahu... Ben de Eskişehir'liyim ve Eskişehir'de yaşıyorum... Seninle görüşebiliriz...

Kübra'cım o İstanbul'da oturuyor :)

gonzimm temmuzda ben ankarada olacağım temmuz dışı herzaman gelirim :) ist dan şuan bildiğim sen ben ve lenin var ama başka üyelerde katılırsa söylerler sanırım :) sayının önemi hiç yok bence önemli olan muhabbetin güzelliği...

cahide' Alıntı:

Evet ben Eskişehirliyim fakat İstanbulda oturuyorum:)

Geri