Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Bu gün gerçekleşen 2 buluşma :)

oldscout

Taç 3 Üye
Katılım
25 Kas 2008
Mesajlar
567
Arkadaşlar bu gün forumumuzun iki değerli üyesi ile ayrı ayrı tanışmak oturup kahve içip, sohbet etme ve akvaryumcu gezme şansım oldu. Çok mutluyum.

İlk buluşmam forumumuzun benim gibi yaş ortalamasını yükselten Mustafa ERÇETİN (axatan26) bey ile saat 14,30 gibi Kızılay'da buluştuk sonra biraz akvaryumcu gezdik. Bir akvaryumcuda bulunan gözleri şişmiş bulunan büyük bir kaplumbağanın tedavi önerisinde bulundu ve bana hasta kapluşun iyileşme sürecini rapor etme görevini verdi. :) Ardından oturup keyifli bir sohbete başladık. Ortak tanıdığımız arkadaşımız bile olduğunu tesbit ettik.

İkinci buluşmam forumumuzun moderatörü M. Cihan TAŞKIN ile oldu. İlk buluşmayı gerçekleştirdiğimiz de kendisi derste olduğu için 3 lü oturamadık. Ama 18.00 gibi kendisi ile buluştuğumuzda bayağı keyifli anlar yaşadık.

Mustafa bey ile Cihan kardeşimi yüz yüz tanıyıp konuşmak bana büyük keyif verdi. İnşaallah o keyfi onlar da almıştır.
 

aragorn

SKF Delisi
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
2,176
evet gerçekten de çok güzel ve keyifliydi sizle zaman geçirmek.. tecrübelerinizden daha da faydalanmayı, daha geniş zamanlarda oturup sohbet etmeyi , buluşmaları tekrarlamayı çok isterim :) Mustafa Bey i de görmeyi çok istiyordum ama tedavi dersi geç bitince yetişemedim maalesef.. gerçekten çok keyif aldım ben de.. çok teşekkür ederim bu güzel anlar için size..

forum üyelerinden buluşma imkanları olanların da organize olup bir araya gelmelerini hatta ilerleyen zamanlarda forum geneli bir buluşma olmasını en azından büyük şehirlerde olanlar arasında olmasını da çok isterim.. bu konu hakkında belki bir planlama da yapılabilir zamanla..
 

gonzimmm

As 2 Üye
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
696
İnşallah tabi bizde isteriz :)
Kıskandım gerçekten =))))))))
Nice dostluklara inşallah....
 

Akarakurt

Admin
Yönetici
Katılım
21 Eki 2007
Mesajlar
1,891
Merhaba,

3 Ankaralı üyemiz buluşmuş ne güzel :)
Haziranda İstanbul buluşmasıda yapalım bari :)
 

beliz

Gümüş 1 Üye
Katılım
18 Şub 2009
Mesajlar
203
aşkolsun ankaradasınız ve beni almadınız demek:)
 

aragorn

SKF Delisi
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
2,176
Gönderen beliz - Bugün 06:39 PM
aşkolsun ankaradasınız ve beni almadınız demek

ben ankaradan başka üye yok diye biliyordum bilsem çağırırdım sizi de :) kusura bakmayın bu yüzden.. umarım bir dahaki sefere siz de gelirsiniz sizin için uygun bir zamanda buluşuruz tekrar uyarsa size de..

başka ankaradan üyelerimiz varsa cevap yazabilirlerse iyi olur :)
 

beliz

Gümüş 1 Üye
Katılım
18 Şub 2009
Mesajlar
203
onu ne bileyim hem bak başka şehirdekiler ibret aldı sizden çok iyi etmişiniz
 

VamPrelLa

SKF Delisi
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
1,826
Evet bu güzel buluşmalar ibret alınmıcak gibi değil İstanbul versiyonunu bizde istiyoruz...:pBelki ileride şehirler arası buluşmalar olur İstanbul-Ankara-Eskişhir:D
 

ozlemb

Gümüş 2 Üye
Katılım
22 Ocak 2009
Mesajlar
194
kıskandım valla yaaa
istanbuldaki moderatörümüz gonzimm sana sesleniyorum :)
organizasyonu yap ilk önce ben geliyorum :)
 

oldscout

Taç 3 Üye
Katılım
25 Kas 2008
Mesajlar
567
Mustafa Bey Bursa'dan Ankara'ya aile ziyaretine geldi. Bunu fırsat bulup hemen bir buluşma ayarladık. Cihan kardeşimle uzun zamandır bir çay içmeyi planlıyorduk kısmet o güne imiş. Eh artık beliz kardeşimize de haber verir bir çayda birlikte içeriz. :)

İstanbul buluşması olursa katılmayı çok isterim. Özellikle tanımak istediğim arkadaşlarımız var :)
 

aragorn

SKF Delisi
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
2,176
yazın genel bir buluşma olursa katılmayı isterim ben de :) ankaradakiler olarak ilk buluşmayı gerçekleştirdik diğer şehirlerdekilerden de bekliyoruz buluşmaları :) istanbulda olan o kadar kişi var bir buluşma ayarlayın artık :D

evet abi sonunda gerçekleştirdik buluşmayı :) ankaradan olan başka üyeler varsa topluca bir buluşma daha olabilir ilerde. başka şehirlerdeki üyelerden de bekliyoruz buluşma haberleri :)
 

gonzimmm

As 2 Üye
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
696
Bir ses duydum sankiii !! ?? :D

Hele bir yaz gelsin inşallah bizde buluşacağız :) Böyle gönüllü üyelerimizin olduğunu bilseydik daha önceden yapardık buluşmayı yaa,üzüldüm şimdi koskoca bir 3 aylık zaman kaçırmışız ...
 
Üst