Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu gün gerçekleşen 2 buluşma :)

:) buluşmaya istekili üyeler var anlaşılan.. yazın istanbulda da ankarada da toplu buluşmalar olacak anlaşılan :)

izmirden olan senden başka 1-2 üye daha var diye hatırlıyorum ya ama onlardan ses yok şimdilik.. izmirliler buluşmaya istekli değil anlaşılan :)

XxjusticexX' Alıntı:
Bende Eskişehirliyim...Forumdakilerede porsuk çayında tur atıp çay içmelerini tavsiye ederm:)
Evet İstanbullularda hızlı treni beklemesn 4.5 saat fln...:)
Merhaba hemşehrilim daha önce'de davet ettiğim,sizin'de bahsettiğiniz üzere Porsuk çayın'da gemi gezisi ve güzel bir türk kahvesi harika olur.Eskişehir İstanbul,Ankara ve İzmirin birleşim noktası diyorum bütün yollar Eskişehir'e çıkıyor.(sanırım birkaç Es Es li var sitemizde).En kısa zamanda Eskişehir'de buluşmak üzere site sakinlerini buluşmaya davet ediyoruz.

Siyah kırmızı renklerimizzz... Ölümüne ES-ES liyiz!.. Bir şey farkettiniz mi Eskişehirliler? Eskişehirliler için Es Es nedense dört büyüklerden önce geliyor.... Öncelikli hedefimiz hep es es...

aynen :D ama eskişehirliler için öyle değil diğer tanıdığım eskişehirlilerde de gördüm aynı durumu.. nedeni hakkında eskişehirli arkadaşlar bir açıklama yaparak aydınlatır belki bizi :)

Bunu biz de bilemiyoruz ki... Ama bizim için amaç es esi lige çıkarmak... Dört büyüklerden biri yapmak...Bir tutkudur es es bambaşkadır...Her eşyamız es es lidir... Başaka illerin takımını tutanı tutarız sıkıca başının üzeirnde es es atkısı çekeriz resimlerini... Sonra maçlar süper dolu olur... Benim için önce milli sonra es es sonra gs...

Benm içinde es es önemli:D Ama ayırt edemiyeceğim es es ve galatasaray eş:)
Eskişehirliler olarak es ese ayrıca bir değer vermemiz en başarılı takımlardan biri olarak görmemiz olabilir:):p Yani boş yere değil:D;)

axatan26' Alıntı:
XxjusticexX' Alıntı:
Bende Eskişehirliyim...Forumdakilerede porsuk çayında tur atıp çay içmelerini tavsiye ederm:)
Evet İstanbullularda hızlı treni beklemesn 4.5 saat fln...:)
Merhaba hemşehrilim daha önce'de davet ettiğim,sizin'de bahsettiğiniz üzere Porsuk çayın'da gemi gezisi ve güzel bir türk kahvesi harika olur.Eskişehir İstanbul,Ankara ve İzmirin birleşim noktası diyorum bütün yollar Eskişehir'e çıkıyor.(sanırım birkaç Es Es li var sitemizde).En kısa zamanda Eskişehir'de buluşmak üzere site sakinlerini buluşmaya davet ediyoruz.

Tabii herkezi davet ederiz ama sitede ben dahil öğrenciler var burdan eskişehire bulusmak için gelmek pek mümkün olamayabilir:D

Bir dakika bir dakika...O kadar buluşulmuş ama buluşma fotoğrafı yok muuu??Sitemizin ilk buluşmasınının tescilli belgesini duvara çivileyemeyecek miyiz?:D

Şaka maka harika yapmışsınız beyler...:)Ben İstanbullu bir üye olarak kendimden utanıyorum , o kadar üyemiz var ama daha kimseyi göremedim.Yazın site yönetimi de tutamaz bizi buluşalım kesin.

:) fotoğraf yok şimdilik diğer buluşmalarımızda ekleriz umarım.. evet o kadar istanbullu olarak bir buluşma ayarlayamazsanız kendinizden utanın artık :D

Heheh kolaysa buyrun gelin yardım edin.:)Kaç kere söyledim Gonzimmm'e , Byteorist'e ama tık yok.Kendi kendime çabalayışlarım işe yaramadı.

o kadar istekliyseniz buyrun ankaraya da bekleriz :) evet istanbuldaki üyelerimiz biraz pasif mi diyim :D yazın toplu bir buluşma olur umarım..

Yahu abim gaz verme,sonra bize patlıyor korkuyorum :D
Yakında Ahmet'le beni evimizden zorla alıp sokakta dolaştıracak bak demedi deme :D
Taşa tuttunuz bizi burada aşk olsun ikinize de ...

Dur bakayım hesap sırası bende,nerelerdesin sennn ???
yoksun özlettin kendini :(

olur mu Ecem ya :) takılıyoruz sadece ama cidden bir İstanbul buluşması da bekleniyor forumda artık ne zamana ayarlarsanız :)

Tarçın nerelerdesin seni göremiyoruz, yazılarını özledik. İstanbul buluşması ayarlayın bizde gelmeye gayret edelim :)

Geri