Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu gün gerçekleşen 2 buluşma :)

oldscout

Taç 3 Üye
Arkadaşlar bu gün forumumuzun iki değerli üyesi ile ayrı ayrı tanışmak oturup kahve içip, sohbet etme ve akvaryumcu gezme şansım oldu. Çok mutluyum.

İlk buluşmam forumumuzun benim gibi yaş ortalamasını yükselten Mustafa ERÇETİN (axatan26) bey ile saat 14,30 gibi Kızılay'da buluştuk sonra biraz akvaryumcu gezdik. Bir akvaryumcuda bulunan gözleri şişmiş bulunan büyük bir kaplumbağanın tedavi önerisinde bulundu ve bana hasta kapluşun iyileşme sürecini rapor etme görevini verdi. :) Ardından oturup keyifli bir sohbete başladık. Ortak tanıdığımız arkadaşımız bile olduğunu tesbit ettik.

İkinci buluşmam forumumuzun moderatörü M. Cihan TAŞKIN ile oldu. İlk buluşmayı gerçekleştirdiğimiz de kendisi derste olduğu için 3 lü oturamadık. Ama 18.00 gibi kendisi ile buluştuğumuzda bayağı keyifli anlar yaşadık.

Mustafa bey ile Cihan kardeşimi yüz yüz tanıyıp konuşmak bana büyük keyif verdi. İnşaallah o keyfi onlar da almıştır.

evet gerçekten de çok güzel ve keyifliydi sizle zaman geçirmek.. tecrübelerinizden daha da faydalanmayı, daha geniş zamanlarda oturup sohbet etmeyi , buluşmaları tekrarlamayı çok isterim :) Mustafa Bey i de görmeyi çok istiyordum ama tedavi dersi geç bitince yetişemedim maalesef.. gerçekten çok keyif aldım ben de.. çok teşekkür ederim bu güzel anlar için size..

forum üyelerinden buluşma imkanları olanların da organize olup bir araya gelmelerini hatta ilerleyen zamanlarda forum geneli bir buluşma olmasını en azından büyük şehirlerde olanlar arasında olmasını da çok isterim.. bu konu hakkında belki bir planlama da yapılabilir zamanla..

İnşallah tabi bizde isteriz :)
Kıskandım gerçekten =))))))))
Nice dostluklara inşallah....

Merhaba,

3 Ankaralı üyemiz buluşmuş ne güzel :)
Haziranda İstanbul buluşmasıda yapalım bari :)

aşkolsun ankaradasınız ve beni almadınız demek:)

Gönderen beliz - Bugün 06:39 PM
aşkolsun ankaradasınız ve beni almadınız demek

ben ankaradan başka üye yok diye biliyordum bilsem çağırırdım sizi de :) kusura bakmayın bu yüzden.. umarım bir dahaki sefere siz de gelirsiniz sizin için uygun bir zamanda buluşuruz tekrar uyarsa size de..

başka ankaradan üyelerimiz varsa cevap yazabilirlerse iyi olur :)

onu ne bileyim hem bak başka şehirdekiler ibret aldı sizden çok iyi etmişiniz

Evet bu güzel buluşmalar ibret alınmıcak gibi değil İstanbul versiyonunu bizde istiyoruz...:pBelki ileride şehirler arası buluşmalar olur İstanbul-Ankara-Eskişhir:D

kıskandım valla yaaa
istanbuldaki moderatörümüz gonzimm sana sesleniyorum :)
organizasyonu yap ilk önce ben geliyorum :)

Mustafa Bey Bursa'dan Ankara'ya aile ziyaretine geldi. Bunu fırsat bulup hemen bir buluşma ayarladık. Cihan kardeşimle uzun zamandır bir çay içmeyi planlıyorduk kısmet o güne imiş. Eh artık beliz kardeşimize de haber verir bir çayda birlikte içeriz. :)

İstanbul buluşması olursa katılmayı çok isterim. Özellikle tanımak istediğim arkadaşlarımız var :)

yazın genel bir buluşma olursa katılmayı isterim ben de :) ankaradakiler olarak ilk buluşmayı gerçekleştirdik diğer şehirlerdekilerden de bekliyoruz buluşmaları :) istanbulda olan o kadar kişi var bir buluşma ayarlayın artık :D

evet abi sonunda gerçekleştirdik buluşmayı :) ankaradan olan başka üyeler varsa topluca bir buluşma daha olabilir ilerde. başka şehirlerdeki üyelerden de bekliyoruz buluşma haberleri :)

Bir ses duydum sankiii !! ?? :D

Hele bir yaz gelsin inşallah bizde buluşacağız :) Böyle gönüllü üyelerimizin olduğunu bilseydik daha önceden yapardık buluşmayı yaa,üzüldüm şimdi koskoca bir 3 aylık zaman kaçırmışız ...

Geri