Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Cinsiyeti hakkında yardımcı olabilirmisiniz ?

Cvp: Cinsiyeti hakkında yardımcı olabilirmisiniz ?

ben jbl kullanıyorum. cam kalınlığı hariç dış plastik kaplaması da kaplumbağalara karşı koruma sağlıyor.
mailto:/Kategori/akvaryum-ekipmanlari-isiticilar/jbl

Alternatif olarak Sera da kullanılabilir ancak JBL fiyat/performans açısından Sera'dan bir kaç adım önde

Seranin kcuk olmasi yer acisindan avantaj ama sikintiisi fiyati fazla birde yanlis hatirlamiyorsam 300 litreden buyuk akvaryumlara uygun degildi seralar

Alisarp' Alıntı:
Seranin kcuk olmasi yer acisindan avantaj ama sikintiisi fiyati fazla birde yanlis hatirlamiyorsam 300 litreden buyuk akvaryumlara uygun degildi seralar

Sera 300 W kutusu üzerinde 150L-300L limiti (uzunluk:35cm)
JBL ProTemp S 300 kutusu üzerinde 160L-400L limiti (uzunluk:38cm) bulunmakta

Gittigidiyor üzerinde
Sera 300 W 107,90 TL
JBL Protemp S 300 84,90 TL

jbl almaya karar verdim bende hem uygun fiyatlarıda. Teşekkürler..

sera zaten piyasada hakim buna rağmen ekipmanlarına çok fahiş fiyat koyuyorlar. bu da ekipman konusunda pazar payını daraltıyor. ısıtıcısının diğerlerinden sıyrılan tek avantajı boyunun kısa olması.

bir tanede cam iç derece almalısın eğer yok ise. net ısıyı belirlemek için iç derece şart. en sağlıklı ve bize uygun olanlar sera ve jbl marka cam iç dereceler.
mailto:/Product/jbl-vantuzlu-cam-derece-0-50-c/JPM011932?kat=290
mailto:/Product/sera-vantuzlu-cam-derece-0-50-c/JPM001141?kat=290

Geri