Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

En Merak Edilen Üye

en çok merak ettiğiniz görmek istediğiniz üye?

• Byteorist (admin)

Oy: 3 14.3%
  • aragorn

Oy: 11 52.4%
  • gonzimmm

Oy: 1 4.8%
  • ozlemb

• oldscout

• cahide

• tarçın

• lenin

• justice

Oy: 0 0.0%
  • axatan26

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

ozlemb

Gümüş 2 Üye
arkadaşlar bu konu başlığı altında bir anket açıyorum...
en merak edilen üye,,, bakalım kimmiş ???

RE: EN MERAK EDİLEN ÜYE

bu arada kimse kendisine oy vermesin reklam yasakkkk :):)

site canlı bugün ya güzel konular açılıyor :) teşekkürler bu ilginç paylaşım için :) bakalım ne olcak sonuç

Kanımca herkesin en merak ettiği kişi Cihan... Ben de dahil... :D

bencede tescilleyelim bunu ve cihan şehir şehir dolaşsın :)

10 kişi yazabiliyorum maalesef başka bir ankete de seni yazarımmm

OOo Aragorn'dan tatlısı,yakışıklısı şamda kayısı söylemedi demeyinnnn :D
Şöyle sana bir tur ayarlayalım İstanbul,İzmir,Eskişehir gez sen =)))) Hayranın çok valla :D

cidden ilginç ya benim merak edilmem halbuki sitede en çok konuşanlardan biriyim pek merak edilcek bir yönüm de yok doğrusu :) Ecem yazdıkların için çok teşekkür ederim ama abartıyosun gerçekten ne hayranı :)

Sen hep mütevazisin zaten :)

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış...10. köyden sesleneyim barii abartmıyorum abicim =))))

:D haha... Cihan'ın hayranı çok tabii... Değerli biricik moderatör... Site saldırılarını önledi... KApluşlarının adını ve reesimlerini biliyorum ama cihan gizli sır gibi... Bilen tanıyan sınırlı

Bu büyük merakın nedeni:

1.Profilinde hiç bilgi yok

2.Çok iyilik seversin insam merak ediyor

3.Adın çok gizemli

4.Bir o kadar da profil resmin

5.İşte bunu bulamadım!

abartıyosun dedikten sonra bile verdiğin cevapta iltifat etmişsin çok teşekkür ederim bu inceliğin için Ecem :) ama cidden yok ya öyle abartılacak özelliklerim.. sizler gibi iyi, anlayışlı, akıllı insanların gözünde düzgün bir intiba bırakabildiysem ne mutlu bana :)

profilim herkesinki gibi ya hemen hemen :) hiç adımın ya da profil resmimin gizemli olduğunu düşünmemeiştim bu arada :) 2.madde için çok teşekkür ederim ya bugün utandırıyosunuz beni :)

merak edilmenin nedeni zaten bir özelliğinin doğru dürüst bilinmemesi siteye büyük katkılarda bulunmuş birisi kimdir nedir bilinmiyor öyle değil mi?

yok ya o kadar da bilinmeyen gizli kapaklı bir kişi değilim :) çoğu üye hakkımda az çok birşeyler biliyor zaten siz yeni olduğunuzdan sadece profilimden bilgi edinmeniz normal :) aslında çoğu üye biliyor tanıyor zaten beni öyle değil mi :)

aragorn' Alıntı:
yok ya o kadar da bilinmeyen gizli kapaklı bir kişi değilim :) çoğu üye hakkımda az çok birşeyler biliyor zaten siz yeni olduğunuzdan sadece profilimden bilgi edinmeniz normal :) aslında çoğu üye biliyor tanıyor zaten beni öyle değil mi :)

ben sadece düşüncelerimi bir düşünce gibi yansıttım bu forum sonuçta en eski kaplumbiş sitesi:p

bu kadar övgü de çocuğu utançtan yerin dimine göçürcek :D

Geri