Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Enes Bey, nerelerdesiniz? 15000 msj icinde boguldunuz galiba =))

Kerem Bey de ortada yok.

Konuyu, hortlatayim dedim.

Yarin, 1 haftalik hediye cekim basliyor. Tam da bayram boyu. Fiyatlara baktim, Sera P falan ucmus Indirimli hali 45 olmus =))

Eger bayram guzelligi yapmazlarsa, hic sanslari yok valla

Saat 12 olunca, baktim siteye.

Bir kere, bundan sonra kazanilacak minimum 100 liralik alisveristeki cek hakkini,150 liraya cikartmislar ve ceki 25 yerine 30 yapmislar. Ama bence daha kotu olmus

Bir tane Vital 1000 ml 36 ya inmis ama skt dusunduruyor beni. Cunku kargo ucreti de yok. Yani direk alabilirsiniz tek basina.

Baska da uygun birsey bulamadim

Sanirim 4 tane lav alip(cunku hepsi burda disinda saticidan alinacak sey de bulamadim), onceden kazandigim 25lik ceki kullanip tanesini 27 kusurden 20 ye indirmis olacagim Baska da birsey yok.

Duzeltme; saticisi hepsiburada olan almak zorundayiz ya, saticisi oyle olan ve baska urun de bulamadim

Cvp: Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Hayırlı bayramlar Berrak Hanım, 

Benim kaplumbağa beni bu hobiden iyice soğuttu o yüzden fazla kurcalamıyorum artık. Arada bakıyorum hepsiburada indirim yapmıyor artık eskisi gibi. Yinede denk gelirse size haber veririm inşaallah.

Eser.

Sagolun, size de hayirli bayramlar.

Hayirdir, ne oldu?

Valla bayram boyu ugrasamam diye; 4 tane lav aldim ben. Tanesi 21 e denk geldi, kupon ile.Iyi yani

hepsiburada fırsatlarına bi süredir bakmıyordum bunlar denk geldi lazım olan varsa işi görülsün türünden :)

lamba 13,14 tl ye; http://www.hepsiburada.com/buffer-mandalli-masa-calisma-lambasi-p-DKUYGNJ70YT1945

saklama kabı 80 litre 49,75 tl ye; http://www.hepsiburada.com/hobby-life-plastik-80-lt-tekerlekli-multi-box-saklama-kabi-p-MTNESA21160

özellikle lamba ihtiyaç olabiliyor, saklama kabı 100-120 litre olanı daha makbul olsa da 50 litre fiytaına 80 litre cazip geldi

Enes Bey, nerelerdesiniz?Merak ettik. Bir sorun yoktur insallah sizde ve akvaryumda. Iyi gunler.

berrak hanım  hepsiburada %50 i indirimini bekliyelim bence o zaman kesin ses gelir :)

Merhabalar, Berrak hanım, Kerem bey. Uzun zamandır giremiyorum istanbula tasindim internet bağlantısı yok binada yogunluktan telefondan girmeyede vakit bulamadım, sans eseri gördüm mesajlarınızı konudaki, kerem bey yine haklı çıktı %50 indirimle geldim :D hepiniz iyisinizdir umarım...

mailto:/ady67g.jpg

Ufaklik duruyor (spiderman hala nasıl tutunmadan uyuyor bilmiyorum) oglancik oldu

Hosgeldiniz Enes Bey. Foruma da,sehrimize de.

Vallahi bu Azman Bey nelelerde diye merak ettik Kerem Bey'le.

Epey bir stok yapmistim ben. Sadece Tropical'in yeni cikarttigi Herbivor ve belki Sera'nin da Herbivor'una bakarim. Onun disinda 6 cesit yem oldu =)

Sagolun, haber verdiginiz icin.

Ufaklik, buyumus=)

Cok tesekkürler hersey icin, aynen ufaklik erkek oldu ondandir sanirim yavas gelisiyor, indirime gelince petshopta ℅20 var ama bazi urunler eheim 2012 mesela 64 liraya dusuyor sepette normalde 100-120 lira civari idi alasim var ama kullanamam akvaryum yok yeteri buyuklukte, cesit pek yok yem olsun filtre malzemesi olsun malesef yinede bakin.

Bu arada yakinlarda bir petshop var adam yavru kaplumbagalari 500ml kadar ufak seffaf kaplara koymus hepsi ustuste cok az bir su var, ustlerinde ufak lamba yakmis satiyor dedim bari sunlara ozel bi akvaryum ac orali olmadi, birkac tane alim kurtarim dedim ama 25 lira istiyor tanesine...

Akvaryuma koyar mi hic, bu kapta yasar diye satacak..

Hangi semt bu? Yasak kalkti mi ki?

25 cok ve 5 olsa bile, alsaniz da sonu yok. Maalesef kurtaramiyoruz hepsini birden.

Buraya yerlestiginize gore; siz artik Teleskop, Juen, Amazon gezer durursunuz =)(

Atasehir anadolu yakasi, akvaryumlarin en ustune isikli kapagin altina gizlemis inanin kendi gosterince farkettim hem yasak hem fahis rakamla satis yapiyor. Inanin hic karsiya gecemedim, edirnekapi mezatlarida gezmek istiyorum meshurmus kus pazarlari vs.

Sikayet edince, o hayvanlari ne yapiyorlar acaba?

O bolgeyi Kerem bilir, Umraniye'de kendisi.

Beni sadece Eminonu'nde, ucuz diye bir pasaja soktular. Resmen kaziklamaya calisiyorlar. Kutusunu 40 a aldigim buyuk kutuya 60 diyor. Pahali diyince size 55 diyor.Sacma sapan seyler. Hic sevmem uyaniklik.

Gezersiniz, siz iyice bir yerlesin de.

eminönü deki petshopçular tam şenlik :) prodac tartafood 250 ml sine 25 lira istedi 20 ye kadar düştü 15 e alıyorum dediğimde bozuldu, söyle yerini biz de alalım fln gibisinden bişiler zırvaladı. ayaküstü ve bilinen yer satıyordur o fiyata, içerenköy carrefour da da pet shop sattığına dair fb grubunda paylaşım vardı. satış yasağı varda denetim ve ceza yok sanırım hala böle satılabildiğine göre, şikayet edince yediemin tarzı bi yerde tutulup telef edilmesin sonra, bakılabilcek yer olarak aklıma tek darıca geliyor başka da bildiğim yok.

Aynen, benim de kastim,devletin el koymasinin daha elzem sonuclar dogurabilmesydi

Kerem, facetekileri gore gore senin de Turkce'n gitti=) Petshopcu lafi sana da bulasti=)))

türklizce konuşuyorum zaten yapabilceğim  bişi yok...

Az önce ufaklığı sevim diye elime aldım ama 2 dakika dayanamadım resmen curumus et gibi kokuyor leş gibi 1 aydan fazla oldu kuru alana çıkmadı ondan olabilir mi?

mümkün 1 aydır kuru alana çıkmıyor olması da garip bence yeni bir konu aç

Arkadaslar;

Juenpet'te yem indirimi varmis.Isteyen arkadaslar yararlansin.

Geri