Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

inanılmaz birşey oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: inanılmaz birşey oldu

TÜRKÜM VE TÜRKLÜĞÜME VE SOYUMA LAF ATILMASINA TAHAMÜL EDEMEM ARKADAŞIN FORUMDAN ÇIKARILMASINI İSTİYORUM ATALARIMA VE NESLİME LAF ATMAKATA NEYMİŞŞ AĞIR OLSUN LÜTFEN

Mardin'e gel cümlesinden ne anlamak gerekiyor? Ayrıca gönderdiğiniz fotolar netten alınma, size ait olmayan fotolar. İki fotodaki hayvan bile farklı. Üzgünüm yalanınız ortaya çıktı.

lütfen konuyu değiştirmeyin Ben 7 nesil türkümm mardinde yaşamam bişeyi değiştirmez ayrıca mardine gelmenizide gelip kaplumbağayı görmeniz için teklif ettim

soya küfürden sizi şikayet hakkım var lütfen özür dileyin

İstersen ermeni ol ne fark eder? Bu fotoğrafı şimdi googleda taratsak emin ol aldığın linki bulurum.Niye yalan söylüyorsun?Bu konunun temelinde senin hatan var dikkat çekmek için yaptığın aşikâr.

herşeyi kaldırılabilir ancak soya hakaret asla :( FORUMA SESLENİYORUMM :(

Soya küfür :D Git et bakalım ne çıkacak. Önce hakkımda soruşturma açılması için Adalet Bakanlığının izin vermesi gerekiyor. Sen Mardin'e gel, korkamayan gelirrrr derken ne demek istedin, onu bir anlatsana . Evine misafir ederken korkmayan gelir mi deniliyor mardin kültüründe ?

Bu Mardin, soy falan muhabbetini geçelim de bu iki başlı kaplumbağa fotoları NEDEN AYNI KAPLUMBAĞAYA AİT DEĞİL? Onu Anlat ...

Forum yönetiminden de bu başlığı ve arkadaşı olduğu gibi silmesini istiyorum. Adam tehdit ediyor, sonra inkar ediyor. Sahte foto ekleyip, manipülasyon yapıyor. Sonra da silinmemi istiyor. Daha ne yapması gerekir ki uzaklaştırılsın ?

ERMENİDE OLSAM KÜRTT OLSAM ZAZADA OLSAM ARAPTA OLSAM HAKARET ETME HAKKI YOK ATALARIM 7 DÜVELDİ BENİM KONUYU DEĞİŞTİRMEYİN LÜTFEN İSTERSEM YALAN SÖYLEİM BUNU ATALARIMA KADAR GÖTÜREMEZ HAKLIYI SAVUNUN LÜTFEN :(:(:(

SİZİN YAPTIĞINIZA NE DEMELİ TÜRKLÜĞÜME LAF ATMANIZLA KAPLUMBAĞA BİRMİ OLUYOR BİLMEM TEHDİTİN KELİME ANLAMINI BİLİYORMUSUNUZ SNAPPER BEY
:( :( :(

Bu hesap senin dimi ? Bu hayvanda geçen sene ekimde doğdu?
https://www.facebook.com/kathleen.talbot.14

Gözüm yaptın bir çocukluk itiraf et konu kapansın.

TEKRAR VE TEKRAR SÖYLÜYORUM SİZİ MARDİNE KAPLUMBAĞAYI GÖSTERMEK İÇİN ÇAĞIRDIM İSTERSENİZ ÖZEL OLARAK FACEDEN KONUŞALIM İNSANLARIN CANINI SIKMAYA HAKKIMIZ YOK :(

annie size bişi sormak istiyorum sizin neslinizeve ceddinize laf atılsaydı bu hoş olurmuydu??? :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Ben Diyarbakırlıyım gözüm banamı soruyorsun :)) Konu kaymaya başladı sonu gelmez bunun...
Avatarı niye değiştirdin iyiydi :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1881023938831&set=a.1498902386031.120278.1038271552&type=3&theater
bu fotoda heralde Mardin'de çekildi ? = )
Korkmuyorsan Mardin'e gel demek, ordaki yasa dışı örgütler ile tehdit etmek demektir. Soyuna sopuna bişey demedik. Kaldı ki Türk'ün de başka ırklardan üstünlüğü yoktur. Süryani'nin, Ermeni'nin , Kürd'ün ve Arab'ın olmadığı gibi.
Mardin'de de sadece PKK yok, Hizbulah, İbda, Tikko gibi pek çok örgütün yapısı var. Ama Mardin içinde zararsızlar ;)
Yalanı manipüle etmeye çalışmayın, itiraf edin. Tehditinizi de itiraf edin. Ben sıkıldım daha yazmayacağım bu başlığa . Sonuçta yalanınız ortaya çıktı.

walla yeter dostlar ben sıkıldım walla yeter snapper arkadaşada Allah yardım etsin anlaşılan kürtlerden çok çekmiş her gördüğünü terörlü sanıyo ne diyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri