Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

inanılmaz birşey oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: İNANILMAZ BİŞEY OLDU

O çocuk tekrar kaplumbağamı almış?Benim en son gördüğüm buydu ama..
mailto:/forum/konu-kaplumbaganin-boynunu-tutamamasi.html

RE: İNANILMAZ BİŞEY OLDU

Bu da mi Ozan?Bunu bilmiyorum.Benim dedigim facebooktaki su kaplumbağası gruplari.

Aynen Berrak ın dediği gibi hep beraber net bir durum yok anlamında dedim. Genede fazla üstüne gitmeye gerek yok. Biz üslubumuzu bozmayalım, kendiside bozmaz umarım. Doğruysa zaten hayvanı görürüz konu netleşir, değilse zaten Kalıcı olmaz.

Evet Berrak Ozan burayada üye. Heryerde karşıma çıkmış bir kişidir.

Cvp: inanılmaz birşey oldu

Fotoğrafta ki kaplumbağa ona ait yaklaşık 1 ay önce öldü hayvan, tekrar almayacaktı diye duymuştum ama tekrar aldıysa büyükleriyle iletişime geçmek gerekir belki öldürdüğü 10.kaplumbağadır bu...

Tam animsmiyorum tarihini,bir gonderisini gordum ve sonra gruptan attilar zaten.Ama 3 hafta - 1 ay olmustur heralde.

ozan karabacakın en son face gruptaki gönderisi 30 ocak yani 1 ay önce

bide bakırköyde akvaryumcu arıyordu galiba tekrar su kaplumbağsı alacak

arkadaşlar benim üslubum biraz ağır olabilir ancak (bazı kendini bilmezlerin ) ağır üslubuma daha ağır bir şekilde karşılık vermeleri kesinlikle terbiyesizliktir ... ayrıca snapper nickli arkadaşı Mardine davet ediyorum korkmayan gelirrrr o kadarr faceden abdullah güler adıyla beni bulabilirsiniz kesinlikle iddia ediyorumki yumurtadan çıkan tüm kaplumbağalırım ilk önce beyaz bir tonda yeşildi sonradan renkleri normale döndü  snapper adlı arkadaş "birçok! kaplumbağa beslemiş olmasına rağmen " bunu bilmiyorsa bibilgi edinsin faceden gelsinde orda bi ( konuşalım ) tabi  hala yalancı olduğumu iddia ediyorsa mardin davetimede icabet eder herhalde cevap verir.

sanpper arkadaşımız bu konuda bilgisi olan türkiyedeki birkaç kişiden birisi. resimleri face'te kaplumbağa ile ilgili sitelere gönderirsen oradan buraya arkadaşlar taşır. ya da kendi face sayfana resimleri yüklersen.

bu tartışma gereksiz yere çok uzadı bir an önce neticelenirse iyi olacaktır. aksi halde konuyu forumun selayeti açısından kilitlemek durumunda kalacağım.

Cem tamamen katılıyorum.
Konu amacından çıktı şahsi tartışmaya dönüştü.
Snapper üyemiz de yeri geldiğinde görsel sunumlarıyla foruma katkı sağlamıştır.

Resim göndermek için sitede herhangi bir engel yok üst yorumlarda anlattım. Şahsi cevaplar vermek yerine bu yapılmalı.
Buraya gönderemiyorsunuz, facebook ta sukaplumbagasi.com adıyla hem grubumuz hem sayfamız var. Oradan gönderirseniz biz foruma taşırız.
Resim olmadığı sürece bu konu bu şekilde uzar gider. Şahsen dünden itibaren kilit konudur!

faceden sayfanızı buldumm nasıl resim gönderebilirim snapperin yüz ifadseini çok merak ediyorum

Forum yönetiminden beni tehdit eden, hakaret eden bu arkadaşın üyeliğinin silinmesini istiyorum. Mardin öyle korkulacak bi yer de değil. Ayrıca karşındaki kişinin mesleğini, statüsünü bilmeden tehdit etmen komik oluyor. Yaşına veriyorum.
Kaplumbağa konusunda yine açık açık söylüyorum YALAN konuşuyorsun. Beyaz falan olmazlar ;)

Bir de Mardin'deki veteriner mi çift başlı kaplumbağaya değer biçti . hahahaha. Muhakkak ki Mardin'deki veterinerler inek, koyun, keçi dışında hayvan bile tedavi etmemiştir. Bu duruma mahal veren forum yönetiminin DERS olması için, arkadaşın üyeliğini silmesini ısrarla istiyorum.
Aksi halde Terör örgütlerinin yarattığı korku ortamıyla bir kişiyi tehditten abdullah isimli arkadaş hakkında C. Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım. Forumu da bu duruma olanak sağladığı için suça iştiraktan şikayet edeceğim. Derhal arkadaşın tehdit dolu mesajının silinmesini istiyorum.

forum yönetiminden kendisini tehdit ettiğimi ve kendisine yalan iddialarda bulunduğumu söyleyerek iftiraya kalkışan bu arkadaşın üyeliğinin silinmesini istiyorumm..

mailto:/BZyrpM.jpg

mailto:/kjXbVJ.jpg

abdullahturtle üyemizin facebook sayfamız üzerinden gönderdiği resimlerdir. 

İki kaplumbağa türü bile aynı değil . hahahahah. Birincisi bir terrapin, ikincisi ise cooter . Arkadaşın yalan söylediği açık ve net...

birincisi ben arnavut göçmeni biriyim mardinde yaşamam benim terör olaylarına karışacağım anlamına gelmez çok şükürTÜRKÜM DOĞRUYUMM AYRICA MARDİNDE ALAY ETTİĞİNİZ VETERİNERLER HAKKINDADA ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR ( M.KEMAL)

Konu kapanmıştır arkadaşlar burada uzatmanız gereken birşey yok.

Ayrıca hiçbir çıkar gözetmeksizin hizmet veren foruma da haksızlık oluyor.

Rica Ediyorum.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri