Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Isıtıcıyı Kırmışlar

Cvp: Isıtıcıyı Kırmışlar

o çatlakları tutan taşların yapıştığı silicondur. o olmasa çoktan dağılmıştı. üstünde kırılır yazısı yok muydu.

Mas akvaryumda o kadar mükemmel bir ambalaj kasa sistemi yapılmıştı ki, kasa içerisindeydi zaten üzerinde uyarı yazıları vardı. Merkez ambarda işgüzarlık yapıp kasadan falan çıkarmışlar öyle geldi eve.

büyük geçmiş olsun sizinde başınıza gelenler gerçekten ilginç ders çıkarılası olaylar umarım tekrar aynı sıkıntıları yaşamazsınız

Gökhan ilede durumu konuştum. Böyle rezil firmamı olur dedi. Hayır hiç sorumlulukta almıyor. Kırdığı ile kaldı. Madem kontrol edeceksin son kapamayı orada yaptır yada açtık kapatalımmı de. Radüslü kuru alan rampa yanı camlarını görmüşsündür. Sanırım ondan bahsetmemiştik :) neyse aynısını yapsınlarda. Çok üzüldüm kazaya.

Rezaletin boyutunu anlatsam inanmazsın, duvarları çizdiler bir tane halımı yırttılar :) ben artık zararları bıraktım evden çıkıp gitsinler diye dua etmeye başlamıştım. :ashamed0006:

Biraz kafam rahatlayınca taşlardan sonra ilk gördüğüm şey o oldu :D tepki ye bak ''vayyy yelpaze yapmışlar :148:''

Nasrettin ne demiş. Elalemin eşşeği türkü söylene söylene aranır. İş ciddiyeti bekleme. Al götür at kurtar prensibi işliyor. Gene akvaryumu sağlam getirdiler diye dua et. Duvar alçıyla kapanır. Esas mobilya taşımada çok fire oluyor.

O yelpaze çok faydalı :) Eski sistemde büyüdüklerinde rampa kenarındaki o korkuluk gibi bağlantı camlarından atlayabilirlerdi. Bunda o ihtimal kalktı.

Geri