Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam balkondan aşağı düştü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

percus

Bronz 4 Üye
Kaplumbağam balkondan aşağ düşt 2 tanesi birini buldum on dakika sonra yaşıyor ama diğerini bulamadım birinci kattan düştü nerede bulamıyorum yer karanlık acaba yaşayabilirmi sabaha kadar yoksa ölmüşmüdür.... hava çok soguk burada karın içine düştü acil yardım lütfen
yardım edecek kimse yokmu yaa
lütfen yaa yazın birşey

Edit tubidik : Konu başlığı içerikle alakalı olmalıdır.

RE: ACİL YARDIM

Sabaha kadar o soğukta yaşayabilirmi bilmiyorum ama bence bulmaya çalşın.. Geçmiş olsun

işte onu bilen biri lazım acaba yaşarmı hayvan moralim cok bozuk bulamıyorum fenerle bakıyorum olmuyor ellerimi hissedemiyorum artık soğuktan

Ben de bilmiyorum yaşayıp yaşayamayacağını ama korkudan ya da soğuktan tam düştüğü yerde duruyor olabilir. Balkon hizasına biraz daha baksanız :( Allah yardımcınız olsun. İnşallah bulabilirsiniz.

birinci kattan düştü karın icine düstü 2si birden düstü tekini buldum diğerini bulamıyorum diğeri bşraz daha yaşlı idi yaşlısını bulamıyorum yaaa yarın sabaha kadar yasarmı karanlıktan dolayı bulamıyorum ellerim felç olacak soğuktan

Lütfen konu başlıgını kurallara uygun olarak düzenleyin.
Konu başlıgı konu ile alakalı olmalıdır.
Acil,yardım gibi başlıklar yasaktır!

Kaplumbaganız düştügü yerde yoksa sıcak bir yer bulmak için dolaşmış demektir.
Kenar,köşelere dikkatli bakınız

Kaplumbagam öldü arkadaşlar.Donmuştu :(

Mesaj veya başlık tamamen büyük harfle yazılamaz / furkan54ozan

Umarım ders almışsındır ve birdaha kaplumbağa falan beslemezsin herkesin yapabileceği birşey değil bir canlının sorumluluğunu üstlenmek Allah'ın yarattığı bir can o sonuçta oyuncak değil balkona bırakılıp gidilcek birşey değil Allah affetsin seni.

kardes işte böle şeylere çok sinirleniyorum. madem bakamıcaksın ne alıyorsun.. neyse kusura bakma geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri