Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağam ölmek üzere..

Cvp: kaplumbağam ölmek üzere..

gizem elinde metilen, devit, vitamin var mıydı.

hayır yok ama kullanmam gerkse yarın dediğnz damlayla da alabilirm hemen

üçüde yoksa ben sana vereyim yarın gelebilirsen. saat 13:00'de ankaray bahçeli durağındaki büfenin önünde buluşalım. elimde açılmamış genta, metilen, devit ve biraz kullandığım sera reptilin vitamin var. yanında lamba ile gece ampulü ve ısıtma ampulü de vereyim bir tane de zamanlayıcı.

cok iyi olur gerçekten çok sevinirim ama yarın gündüz evde değlim 3 gibi veterinere gidicem akşm saatleri uygunsanız olmaz mı ? buarada o veteriner hakkında ne düşünüyosnuz sizce gitsem bi faydası olabilr mi

bende yoğunum. 19:00 olsun o zaman. eğer araba ile gideceksen dene bir, bilgileri varsa bir şeyler verebilirler. benim gittiğim ve anlayan tek kişi burada.
Sempati Veterinerlik Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

Adres: Kırkkonaklar Mh., Şemsettin Günaltay Cd No:401, 06550 Ankara
Telefon:(0312) 495 0004
Çalışma saatleri:
Pazartesi 09:00-20:00
Salı 09:00-20:00
Çarşamba 09:00-20:00
Perşembe 09:00-20:00
Cuma 09:00-20:00
Cumartesi 09:00-20:00
Pazar Kapal
https://maps.google.com/maps?ie=UTF-8&q=...8d,Ankaraı

tamam uygun 3ten sonra her saat olabilir sıkıntı değil kusura bakmayın lütfen bi baktırıyım yne de mahallemzden biri götürcek gidip gelmek sıkıntı değil yarın size de ne söylediklerini anlatırım zaten bu gittiğiniz yerin ücreti neydi acaba ?

2 sene evvel 20-25 vermiştim. bir şırınga antibiyotik verdi. elinde yemlerden ne var hayvanın kabuk boyu ne kadar ?

uygunmuş aslında tbi şuan aynı değildr arayıp sormak lazım yarın arııym olmazsa öğreniiyim. hç ölçmedim ki daha küçük geldiğinden beri 2 3 cm belki büyümüştür elimde ki yemde çok kaliteli değil galiba adını hatırlayamadım gerçi çok iştshlı yiyordu yeni yemde alcam daha vitaminli

gelirken unutmazsam biraz yemde getireyim o zaman. saat 19:00'da bahçelievler durağı önündeki büfede.

tamam çok teşekkür ediyorum size çok sağolun içime bi umut doğdu sayenizde çok yardımcı oldunuz. belki şimdiye kaplumbğam daha fazla hastalanır ölürdü :( tekrar saolun saat 7de bhçelievler metro durağında olcam.. olurda bi aksilik çıkar işiniz çıkarsa saat konsunda falan mesaj gönderirsiniz ben kontrol ederim o saatde gelirim gerçkten teşekkür ederşm minnettarım

önemli değil elimdeki fazlaları vericem. hayvan iyileşsinde. vitaminleri kullanmıyorum. son kullanma tarihleri bitmeden bir işe yarasın. iş çıkarsa veya gecikirsem özelden mesaj atarım.

cem bey mesa atmaya calisiyorm ozelden fakat atamadim bi turlu. bugun isyerinden cagirdilar beni saat7 7bck civari falan cikarim patronu beklemem gerek para alabilmem icin lutfen kusura bakmayin hayvani veterinere de goturemedim nasil yapalm bilemedm :(

Yarına kalsın o zaman

Mesaj gönderdim gizem okuduysan oradan işyerinin adresini yaz yakınsa gelip vereyim

mesaji goremiyorum telefonda isyeri oran da siz kacta musaitsiniz isten cikinca da geleblirim ben

Turangüneşte misin benim iş yarım saate biter geleyim oraya inceğe geçicem oradan

bende cikiyorum simdi bi saate orda olablrim bahceli duraginda hatta 40 dakkya fln

tamam yaklaştığında ara geleyim. 5 dakikaya orda olurum.

mesaj at. :smile:

tamam simdi metroya bniyorum telefon cekmez indigimde tekrar.mesaj atar beklerim orda

Geri