Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam yok :(

Cvp: Kaplumbağam yok :(

umarım bulunmuştur ama bence odaya çeşitli hayvanlar vs bırakmak tehlikeli olabilir

Didik didik arayın, eğer kapılar falan kapalıysa özellikle balkon kapıları kapalıysa mutlaka evde biryerdedir :) En olmadık yerlerede bakın mutlaka gidebileceği en saçma yere gitmiştir. Mutlaka bulunur.

Çok üzüldüm gerçekten :( Perdelerin altına falan da bakın gözden kaçan yerlere.Umarım bulursunuz cok uzuldum:(

Arkadaşlar kaplumbağamı buldum en sonunda :) Gece nöbet tuttum. Nöbet tutarken bir ara içim geçmiş gece 1:30 da gelen telefona uyandım :) O telefon iyikide uyandırmış :) Telefona uyandıktan bir 10 dk sonra tıkır tıkır sesler duymaya başladım. Bu arada parkelerin üzerine de karides koymuştum :) Galiba onun kokusuna geldi :) Tabi karanlık olduğu için hemen ışıkları yaktım. Bizimkisi parkenin üzerinde duruyor. Nerden çıktı? Nereye saklandı? İnanın hiçbir fikrim yok :) Sonuç olarak buldum. Ama kabuğunda ufak bir çizik oluşmuş. Bi yere sürtünmüş gibi sanki :( Bunun için bepanthen alıp kullanıyım diyorum. Ama kabuğu çok kurumuştu. Hemen suya koydum. Yem falan verdim baya da acıkmıştı :) Ancak yazabildim kusura bakmayın. Ağır bir sınavım var bu saate kadar da ona çalıştım. Dün bizim kerata yüzünden sınavı da boşladım zaten :) Yardımcı olan ve merak eden herkese çok teşekkürler :)

Yeşim Hanım,

Gözünüz aydın. Çok mutlu oldum. Allah bir daha ayırmasın :)

gözünüz aydın :) olayı aileme ve arkadaşlarıma anlatmıştım gün boyu gir foruma bak bulunmuş gibi sözler söylediler :)

müjdeli haberi vereyim onlara :)

Ah çok saolun teşekkür ederim ilginiz için :)

Geçmiş olsun çok sevindim :).

Evet bulduğum an bağrıma bastım :D Canım benim çok korkmuş zaten. Kıyamam ben ona :)

Akvaryuma tel örgü ör bide elektirik bağla kaçmasın bidaha:)
Sevindim..:)

Tel örgü kısmı tamam da elektrik kısmı olmaz :) Kızartma olur yavrucak :D

Geri