Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağamın ayağı yaralandı

Cvp: kaplumbağamın ayağı yaralandı

çekiş borusu ucu kumdan 5-10 cm yukarda olacak. silis ağır kum sadece kaplumbağalar havalandırdığında çok ufak bir miktarı filtre çekebilir. o kayıp çay kaşığını tutmaz.

Hiç bir zararı olmaz. Benim akvaryumlarımda hem dış filtre hem Silis kum var. Hiç sorun çekmedim. Hatta bir filtrenin suyu çeken boru ızgarası yarıya kadar kuma batıktı. Genede sorun yaşamadım.

Ben veterinere gidilmesini zaman gecmis olsada oneririm kucuk ihtial ama belki o soyle olursa bu tirnaklar cikar falan der

Simdi bu hayvanlar arasinda onceden de mutlaka husumet vardir cunku bu azimsanamayacak bir yara ama belki farketmemissinizdir, asla ve asla ayni yere koymayin derim

Buarada akvaryum kesinlikle yetersiz isitma lambaniz vr mi ? Bakim basligina gidip biraz arastirip ikisi icinde ayri ayri uygun ortami kurmaya calisin derim, suanda link atamiyorum ama dedigim konu basliginda rahatca bulursunuz

Geri