Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamın boğazına yem takıldı

Cvp: Kaplumbağamın boğazına yem takıldı

Aklıma bişey daha geldi acaba verdiği yemin içerisinde küçük sert bi madde mi vardı..o da olabilir çünkü yem çok kalitesiz.

cem' Alıntı:
muhtemel yemi ağzına tek parça olarak aldı çıkaramadığı için ciğerlerini kapadı ve boğuldu. 7 saatte forumda hayvan öldüren ilk kişi olarak rekor kırdınız. :dots::no:

Yoo... Olamaz !! :'( :'(

Son durumu nedir. Herhangi bi düzelme varmı? Veterinere götürdün mü?

Malesef arkadaşlar onu kaybettim :'(

ah be arkadaşım böyle şeyleri duyunca çok üzülüyorum..bidahaki sefere forumdaki tüm bilgileri oku bilgilen tam donanımlı bi şekilde öyle bakmaya başla.başın sağolsun üzüldüm.

Hayvana yazık. hangi hayvandan bahsettiğimi anlayamayanlar için: suda yaşayan...

anarxia' Alıntı:
Hayvana yazık. hangi hayvandan bahsettiğimi anlayamayanlar için: suda yaşayan...

Terbiyesiz insan. Ben burda üzülüyorum senin yaptığına bak allah belanı versin.

Bu konuyu okuyunca ilk aldığım gün geldi aklıma :( O zaman çok bilinçsizdim ama artık su kaplumbağası forum vs gibi siteler sayesinde daha bilinçli hale geldim ve bütün ekipmanlarını hemen aldım

cem' Alıntı:
7 saatte forumda hayvan öldüren ilk kişi olarak rekor kırdınız. :dots::no:

anarxia' Alıntı:

Mevcut düzen/olay ne olursa olsun, bu denli güzel yaklaşım tarzlarının belirlenmesi kalitenizi göstermekte sanıyorum, tabela esasında...

Üzücü olan foruma eksi butonu koymamışlar, ne benim sizin insanlığınızı oylamam için, ne de sizin bana nefretinizi kusmanız için.

Evet, bu forum sizlerle büyüyecekti değil mi?

ek:
Başınız sağolsun, bir daha "daha derin" araştırma yapmadan canlı beslemeye çalışmamaya çalışın.

ek2:
Kimse ne şartlarda olursa olsun yaşamasını garanti edemezdi, bunu da unutmayın.

Arkadaş evet hata yapmış katılıyorum ama şu bilinmelidir ki kaplumbağa hakkında bilgilendirme forumlarına uğramadan besleyip yada baktığı halde hala ölüme terkeden insanlar var bu söylediğiniz yakıştırmalar onlara uyar.arkadaş en azından yardım isteyip yazmış kurtarma çabasına girmiş.7 saatte öldüren ilk kişisiniz demenin yada ona farklı lakap tabirleriyle yüklenmenin hiçbi anlamı yok.böyle yakıştırmaları şiddetle kınıyorum.bu şekilde daha da uzaklaştırırsınız insanları.kimse doğar doğmaz nasıl bakıldığını bilerek doğmadı.herkes belirli süreçte öğrendi.mümkünse rica ediyorum böyle şeyler yapmayın.

Geri