Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

köşedeki petshoptan aldığım en ince kumu leğende yıkayıp akvaryuma döktüm...!

Harika olmuş, ne denirki :) ben büyük akvaryuma sudan böyle çıksın diye üç birbirine geçebilen mango kökü almıştım ikisini bir türlü batıramadım. Çok büyük olunca kaynatacak yerde bulamadım hevesim kursağımda kaldı.

Bir kademe ilerisi acele etmeden iyi bir dizaynla camdan görselliği daha fazla bir kuru alan.

Böyle sistemler görmek çok güzel. Tebrikler.

Su şimdi tam seviyesini bulmuş.

Cvp: köşedeki petshoptan aldığım en ince kumu leğende yıkayıp akvaryuma döktüm...!

tekrar tekrar teşekkürler. sizlerin yardımıyla oldu.

Cvp: köşedeki petshoptan aldığım en ince kumu leğende yıkayıp akvaryuma döktüm...!

Kenan abi bence mükemmel olmuş eline sağlık canavarlara da uzun ömürler diliyorum :t65y:

Ellerinize saglik guzel ve dogal gorunuyor. Cem abinin de dedigi gibi uv lambayida temin ettiginizde eksiksiz olacaktir.

emre mango kökü sığarsa büyük boy 15 lt'lik teneke de bulabilirsen içine atıp kaynat. şu yağ tenekeleri var ya onlardan.

en azından yarısını bir kaynat ters çevirip diğer yarısını bir kaynat.

Evet, ondan bulursam en azından biri var kaynatıp onuda koyabilirim. Yada kısa süreliğine görsellik için üçünü birleştiririm.

Geri