Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Özel Mesaj

Leas

Bronz 5 Üye
Katılım
28 Şub 2018
Mesajlar
29
Tepkime puanı
0
Ad soyad
Mete YILMAZ
Merhabalar,

Bildiğim kadarıyla özel mesajlar, kavgalar, tartışmalar yüzünden kapatıldı.(Başka bir nedeni olabilir, bilmiyorum.) Forumda ilan açıyoruz veya birisiyle iletişime geçmemiz gerekiyor mesaj gönderemiyoruz. Mesaj aracılığı ile bir takım şeyler dönüyorsa moderatörler bu yüzden burda değiller mi? Bence özel mesajların açılması gerekiyor.
 

cem

Süper Moderatör
Yönetici
Katılım
24 Eki 2012
Mesajlar
21,021
Tepkime puanı
116
Ad soyad
cem
Sebep dediğin gibi yaş aralığımız geniş olunca fevri davranışlar görülüyor ve müdahale edemiyoruz böyle durumlarda. Mesaj için admin ile iletişime geçeceksiniz. O mesajı açacak.
 

Akarakurt

Admin
Yönetici
Katılım
21 Eki 2007
Mesajlar
1,820
Tepkime puanı
79
Ad soyad
Ahmet KARAKURT
Cvp: Özel Mesaj

Mete bey merhaba,

Cem beyin de yazdığı gibi sitemizin yaş aralığının geniş olmasından dolayı kontrolümüz dışında olaylar gerçekleşebiliyor.Hem üyelerimizin güvenliği, hem de gereksiz tartışmaların önüne geçmek amacıyla bu özelliği kapattık.

Biri ilanınızı görüp size ulaşmak isterse konunun altına yorum yazabilir. Satış yapılacak noktaya gelindiğinde ise ben alıcı ve satıcıya öm yetkisi veriyorum ve iletişime oradan devam ediliyor.

İyi günler
 
Üst