Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Paludaryumum hakkındaki düşünceleriniz?

camın ustune tahta yapistirip tahtanin icini yarip icinede silis kumu koysam yani icinde havuc gibi bi bosluk olur orayada kum koyarim
kuru alana kum koymanızı önermem. hayvan ıslak bir şekilde kuru alana çıkacağı için kum üstüne yapışır ve hayvan huylanır.

hsm boyle tahta sudan sismez hem guzel durur hem hayvan yumusak bir zeminde uyur tahta sert oldugu icin kabuguna zarar verir sert duserse zedeler veya catlatir

Sen cam üstüne küflenmeyecek tahta yapıstır kuru alan komple tahta oalbilir doğal ortamına en yakını bu aslında ağaç üzerinde güneşlenmeyi severler. Kuru alana kum koyma hiç

Sen cam üstüne küflenmeyecek tahta yapıstır kuru alan komple tahta oalbilir doğal ortamına en yakını bu aslında ağaç üzerinde güneşlenmeyi severler. Kuru alana kum koyma hiç
buldum camin ustune direk boyle kucuk olmayan ama buyukte olmayan taslardan yapistiririm silikonla

üstünde hosgeldiniz yaziyo felan aklima geldi hayal gucu 🤣

bakın bu cem bey in akvaryumunun kuru alanı. lastik paspastan yapmış.

Ekli dosyalar

• r3nNZm.jpg
    r3nNZm.jpg
    915.3 KB · Görüntüleme: 13
yapay cime yem kacicagini dusunmuyorum cunki heryerde yapay cimli var zaten benimkinin yemleri yutmasi max 20sn surdugu icin kacmasini engellerim

yapay cime yem kacicagini dusunmuyorum cunki heryerde yapay cimli var zaten benimkinin yemleri yutmasi max 20sn surdugu icin kacmasini engellerim
Heryerde yapay çim olmasi arasına yem kaçıp kaplumbağanin çimi yemeyeceği anlamına gelmiyor. Kaplumbağa o çimleri yiyor birçok kişi farkinda degil

okey ozaman cem bey yaptiysa dogrudur pvc paspas alirim buldum internetten

buda emre bey in akvaryumunun kuru alanı.

Ekli dosyalar

• odRnQQ.jpg
    odRnQQ.jpg
    120.2 KB · Görüntüleme: 15
Geri