Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Paludaryumum hakkındaki düşünceleriniz?

turkiyede bulmaya calisayim ozaman tesekkurler hepinizeee

Güzel düşünüp yapmışsınız ama bunun uzun süreli bir geleceği yok. Boydan dar. Hadi bir sene idare eder diyelim ama fazlası hayvana eziyet olur.

Bu süreçte uygun bir akvaryum yada boyca uzun bir kap araştırın. Ömürlüğe gerek yok. 150 litre altı olmamak kaydı ile bir akvaryum üniversite boyunca iyi kötü götürür. Almadan önce bilgi verin ama.

Kuru alanı güzel düşünmüşsünüz hoşuma gitti.

toprakcım ömürlük akvaryum alıcağın zaman en az 300litre olacak zaten 😂

ben damacana ile doldurmayı düşünüyorum biliyorum çok maliyetli olacak ama kaplumbağam için değer 😂

Konu nereye gitmiş. Konunun ilk yorumuna yazdım.

Ben aritma suyu koyuyorum ve aritmalarin deposu belirli bir sure sonra bittiginden 30dk arayla dolduruyorum 2 saatimi aliyor 40 litre

ben bu siteyi neden daha once kesfetmemisim cok eglenceli 😃

Güzel düşünüp yapmışsınız ama bunun uzun süreli bir geleceği yok. Boydan dar. Hadi bir sene idare eder diyelim ama fazlası hayvana eziyet olur.

Bu süreçte uygun bir akvaryum yada boyca uzun bir kap araştırın. Ömürlüğe gerek yok. 150 litre altı olmamak kaydı ile bir akvaryum üniversite boyunca iyi kötü götürür. Almadan önce bilgi verin ama.

Kuru alanı güzel düşünmüşsünüz hoşuma gitti.
Hocam bir sene sonra kuru alanı üste yaparım alan genişler baya yetmez mi 60x40 30h yüzme alanı olucak.

Cam akvaryum yaptırabileceğimi sanmıyorum universite bitene kadar.

Geri