Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sıfırdan akvaryum kurmak istiyorum

Cvp: Sıfırdan akvaryum kurmak istiyorum

Getirtme vs. çok sorun çıkartıyor,kargo fiyatı da var(fazla olmasa da 1kuruş 1kuruştur) Yani nasıl olur bilemem yakınlarda 2.el akvaryum bulamazsam sıfır akvaryum alır/yaptırırım...

gazoz' Alıntı:
Getirtme vs. çok sorun çıkartıyor,kargo fiyatı da var(fazla olmasa da 1kuruş 1kuruştur) Yani nasıl olur bilemem yakınlarda 2.el akvaryum bulamazsam sıfır akvaryum alır/yaptırırım...

evet kargo masrafı filen oluyor siz nerdesinizki ? bursadayım ben filtre taşlar ve 50 cm 20 cm akvaryum camdan kuru alan ve cim halı kaplı kuru alan üst kapak cam delikli toplam 95 tl istiyorum ben full çalışan sistem hiçbir masrafı yok

Mersindeyim,burada akvaryum yaptırtacağım büyük ihtimal...

yaptırırsan daha ucuza gelir ama akvaryumu işini iyi bile bir camcıya yaptırman lazım yoksa su kaçakları ile uğraşırsın

Kötü bi pet shop vardı sadece balık ve kus satıyordu mavi dama almaya giderken tesadüfen buldum bende 2.akvaryum.

Bakalım 2.el bulabilecek miyim zamanım var bol bol araştırırım artık...

Gazozcuğum ben dikdörtgen akvaryumumu satmayı düşünüyorum istersen sana uygun bir fiyatla kargolayabilirim ısıtıcı filtresiyle birlikte :)

Kargo istemiyoruuum :S :D

Isırıcı filtre olsa neyse ama büyük akvaryum çooook sıkıntı yaratır.

Bide kırılır,çatlarsa ayvayı yeriz..

Geri