Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Skf gazetesi gündem

Zilli Hayri

SKF Delisi
Kızmazsanız canım sıkılınca bugün bunu yaptım.Eğer birini kırdıysam özür diliyorum.

mailto:/ta6an4.jpg

Cvp: Skf gazetesi gündem

benim isim kısacada uzun olmuş burcu :smile:

şimdi magazin haberlerine geçiyoruz.

şok! şok! şok! benim delikanlıyı geçen gece akvaryumda sevgilisiyle el ele dolaşırken gördüm. kamerayı görünce ayrı taraflara kaçtılar. aldığım bilgiye göre sadece arkadaşız demekle yetindi. ilerleyen saatlerde bir köşede tekrar buluştular. yeni bir aşk mı doğuyor reklamlardan sonra.

bugün edindiğimiz bilgiye göre "olivyanın iyi ve kalbi güzel bir tosba olduğunu ama elektrik alamadığını ayrı dünyaların tosbaları olduklarını" belirtip. "Allah yolunu açık etsin" temennisinde bulundu. :haha:

Ağustos' Alıntı:
Olivia erkek çıkarsa yıkılırııız :) :)

Aynen fena olur :D

cem' Alıntı:
benim isim kısacada uzun olmuş burcu :smile:

şimdi magazin haberlerine geçiyoruz.

şok! şok! şok! benim delikanlıyı geçen gece akvaryumda sevgilisiyle el ele dolaşırken gördüm. kamerayı görünce ayrı taraflara kaçtılar. aldığım bilgiye göre sadece arkadaşız demekle yetindi. ilerleyen saatlerde bir köşede tekrar buluştular. yeni bir aşk mı doğuyor reklamlardan sonra.

bugün edindiğimiz bilgiye göre "olivyanın iyi ve kalbi güzel bir tosba olduğunu ama elektrik alamadığını ayrı dünyaların tosbaları olduklarını" belirtip. "Allah yolunu açık etsin" temennisinde bulundu. :haha:

Spikerimiz simdi Cem abiyle birlikte. Bu duruma ne diyorsunuz?
Gece partilere akarken basildiktan sonra biz cikmiyoruz diyerek hizla ayrilmislar. Acaba bu atarli genc iki kizi birlikte mi idare ediyor Cem abi?
Geri kalan sorularinizi yarin ki magazin haberleri adli sayfamiz da bulabilirsiniz.
Ka ching iyi geceler...

Kizlara talip cok. Ellini sallasa ellisi. Sizin sayenizde kızlar değer kazandı...

benim kızın iki tane erkeği var. hangisini isterse artık. esas sahibi ben değilim zaten. misafir sanatçı.

Valla abicim Ağustos yalnız mutlu değil gibi geliyor bana onu gördükçe içim kararıyor..

Neyse o zaman Cem Abi yazın burdan geçerken bir dişi buluruz bana :)

dur bakalım onu da baş göz ederiz.

Shrek de dişi çıktı :) Şımarık erkek fiona belli değil. Şımarık da Shrek i rahat bırakmıyor zaten. Shreknaz :)

bu sezon erkek sandıklarımız hep dişi çıkıyor. dişi yılındayız.

Çok güzel olmuş Burcu :)
Dişi sayısının artması iyi tabiki. Ben ileride iki erkek sahibi olarak kız bakmaya kesin çıkacağım.

Cvp: RE: Skf gazetesi gündem

flora11' Alıntı:
Shrek de dişi çıktı :) Şımarık erkek fiona belli değil. Şımarık da Shrek i rahat bırakmıyor zaten. Shreknaz :)

Shreknaz iyi olmus. Eger Zilli erkek cikarsa Zillim yapicam Eminem mantığı :D

cem' Alıntı:
bu sezon erkek sandıklarımız hep dişi çıkıyor. dişi yılındayız.

İnşallah Hayri erkek çıkar.

Alisarp' Alıntı:
Forumca copcetana donduk :D

Aynen :D

olivia-peter' Alıntı:
Burcuuuuuu :haha: :haha:
Eline sağlık.

Gündemde ne varsa yaptim. Her ay boyle yapicam. Teşekkürler ablacim...

AEK' Alıntı:
Çok güzel olmuş Burcu :)
Dişi sayısının artması iyi tabiki. Ben ileride iki erkek sahibi olarak kız bakmaya kesin çıkacağım.

Sabaha aksama artik cikarsiniz görücülüye. Ben bulursam haberdar ederim sizi.
Teşekkürler. Sizler yarattiniz beni :D

Geri