Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tosbiklerime alışveris listesi

Cvp: Tosbiklerime alışveris listesi

fatih madem yaza kadar bir süre öngörüyorsun bunu zaman içinde sırayla temin edebilirsin. bazı ürünler pahalı gelebilir ama uzun vade de elektrik tasarrufu ve dayanıklılığıyla hani bu bitti yenisini alayım derdinden kurtularak vereceğin parayı çıkarabilirsin. güzel düşünmüşsün. tebrik ederim.

Bilemiyorum Cem abi hepsini pat diye alamam anca teker teker yaz sonuna hepsini almış olurum insallah :D

Pahalı olsada kaliteli olanlardan alicam cünkü idare etsin diye alırım sonra bozulur daha büyük bir masrafa girerim :)

yahudilerin bir lafı var. "ucuz alacak kadar zengin değilim" diye. dediğin gibi ucuza alırsın bozulur gider yenisini alırsın gelir sana daha pahalıya.

Ben 100 litrelik alıcaktım.Ancak bende 250 litrelik almaya karar verdim.

İki kaplumbağa için çok güzel bir karar. En azından tek seferde halledip tekrar bu konularla uğraşma ve masraf durumu olmaz.

Geri