Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

uva-uvb lamba

Cvp: uva-uvb lamba

Sorun olmayacaktır İpek. Güle güle kullan.

Tesekkurler daha isitma lambasini takmadim ama bu da lambayi taktiktan sonra bir poz :)
mailto:/18/y/mluqm.jpg

Konu ile ilgisiz olacak fakat bir sey sormak istiyorum 9 cmlik kaplumbagamin resimlerini koysam cinsiyeti anlasilir mi ? Cok merak ediyorum da :) anlasilir derseniz konu acip oyle koyacagim

Özellikle tırnak ve kuyruk bölümlerinin fotoğraflarını paylaşın. Kesin bir şey söyleyemeyebiliriz ama belki de tutturabiliriz :)

Cvp: RE: uva-uvb lamba

flora11' Alıntı:
Tesekkurler daha isitma lambasini takmadim ama bu da lambayi taktiktan sonra bir poz :)
mailto:/18/y/mluqm.jpg

Çok güzeller :)

Tırnak ve kuyruğunda belirgin fark yoksa beklemekte fayda var bence.

Tesekkurler ben belirgin bir sey goremedim o zaman bekleyecegiz ne yapalim :) ama cok merak ediyorum 3 kaplumbagamin 3 ununde cinsiyetini bilmiyorum

ipek bu ampuller beyaz ışık verir. folyoyuda resimdeki yansımadan net göremedim ama yandan baktığında ampulün ucu gözükmeyecek şekilde kaplama yap. benim burda yaptığım gibi olsun.
mailto:/forum/Konu-akvaryumun-son-hali--8910.html

Evet benimki de sizinki gibi fotografi biraz assagiya egilerek cektim benim gorunce atliyorlar :) onun icin oyle cikmis

ipek, o ışığa direk bakma sakın gözlerini fena ağrıtır ve bize zararlıdır. zaten bu folyoda bizi koruması için konuyor. özellikle çocuk gelirse onlara dikkat.

mailto:/evcil-hayvan-petshop/namiba-terra-uv-plus-d3-kompakt-lamba-23w-82278251
bubu lambanin fiyati uygun geldi hem uva hem uvb sizce uygun mudur ? bide kac ay dayanir daha once aldigim uva gibi 1 ayda gümlemssini istemiyorum
Knk ben UVA uvb lamba 0.3 kulaniorum ve kıskaç lı lambam var oluyor 150tl cıvarı fiyatı

Geri