Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yeni akvaryum aliyorum

Cvp: yeni akvaryum aliyorum

emrenin gösterdiği fon güzelmiş. baktımda senin beğendiğin yeşil olan kırmızılıya göre güzel. kırmızılı fonu alma. gözü yoruyor. ben de o yeşilden aldım şimdi. aslında niyetim yoktu ama boruların gölgede kalması iyi olacak. silicat ex borularda işe yaramıyor.gene kahverengi alg oluşumu oldu.

100 walt markasini unuttum yakin zamanda tetra nin isiticisini alicam.
Sanirim bana 40 tlden 30 a veririm demisti.

200 W alacaksın 100 W işe yaramaz. alacakların bunlar:
mailto:/urun_detay.aspx?urn=2486&ad=tetra-tec-ht-200-akvaryum-isiticisi-200-watt&kat=243

mailto:/urun_detay.aspx?urn=11899&ad=jbl-pro-temp-akvaryum-isiticisi-200-watt&kat=243

eheim'ın 100 wattı sınırda; 200 wattın boyu uzun gücü yüksek bu sebeple olmaz.

Tetra aliyorum. En iyisi o.Babam burda oldugu icin alamadim.Yoksa babam kizar.Annem babama baski yaptigi icin kapluslari caya birakacaklardi.

O borular ne?
Evet yesil guzel.Emre abinin ki cok guzel.

Tetra fiyat olarak daha uygun ama jbl plastik korumalı. Büyük kaplumbağalar için çok iyi.

Fon kağıdı dediğim gibi ya tek renk yada gönderdiğim kadar sade olmalıki hem göz karmaşası olmasın hemde içeride kayalardan, bitkilerden ve köklerden yaptığımız gerçek dekorasyon kaybolmasın.

Boru dediği dış filtre hortumları ve boruları. Bonlarda güneş ışığı gördükçe içeride yosunlanma ve alg meydana getiriyor.

Geri