Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yeni bir akvaryum kurdum eksiklerim neler

Cvp: yeni bir akvaryum kurdum eksiklerim neler

Gayet güzel olmuş :) Şık gözüküyor :) Su seviyesini ne çok az ne de çok fazla yap :) Tam ortası olsun :) Çok fazla su olduğunda hayvan boğulur :) Çok az olduğunda ise hayvan yüzme yeteneğini kaybeder.Benden bu kadar...Sormak istediğin birşey olduğunda bizlere yani tüm foruma sorabilirsin :) Elbet yanıt alacaksın ;)

Arkadaslar lutfen yanlis yorumlarla diger uyelerin aklini karistirmayalim kaplumbagalar su dibinde bir yere sikismadan veya cok halsiz yani hasta degilse iki metre derinlikte olsun yine boğulmaz su kullanilabilir en maksimum seviyede olmali

Verdiğiniz bilgiler icin cok tesekkur ederim hepsini uygulamaya calisicam. Cd kabindan veya saklama kabinan nasil kuru alan yapabilirim? Anlatir misiniz veya bununla ilgili bir konu basligi var mi?

mailto:/forum/Forum-kuru-alan.html
Profesyonelinden Cd kabina her cesit kuru alan ornegi var bu linkte

Geri