Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

benim 5 haytanın bebekliği :)

Akvaryumcuda tepe tepeye guzel pozlar veriyorlar ama eve gelince pek yapmiyorlar oyle. Hele benimkiler cok fena.İkisi de uzerine cikartmaktan hoslanmiyor. El atma falan okey ama tepesine cikmaya 2.adimi attigi an;ayaklarini dikip govdeyi kaldirip,popolarini sallayip digerini uzerinden atmaya calisiyorlar

Hatta bazen bogusuyorlar digeri pes etmeyince.İnatlasan kaplumbaga kendini suda buluyor =))

Ve genelde zaferi buyuk,disi olan yani Tonton kazaniyor.

Cvp: benim 5 haytanın bebekliği :)

Fotograflar guzel yalniz alicanin tespite katiliyorum benim michelangelo (25cm) 120*50*60 lik akvaryumda hep boydan camlara paralel yuzerken 160*80*70 akvaryumda su yuzeyinde, diplerde geziyor

benimkiler takım ne yaparsa birlikte yapıyorlar ama rainbowu dışlıyorlar minik kızım benim alisarp haklısn şu anda akvaryumum küçük ama inan bana maddi durumum iyi olsa sizin akvaryumlardan daha büyüğünü kurardım onlara :)

Asiye ufak ufak kenara para atmaya basla =))))) Belki sistemini satan birine denk gelirsin.Super uygun ilanlar cikiyor

para biriktirsem birşey değişmiyorki yemleri bitiyor o zamana kadar onlara yem alıyorum

[url=mailto:/Jpo815][img]mailto:/Jpo815.jpg[/url][/img]işte benimkiler yem yerken :)

[url=mailto:/OR18GA][img]mailto:/OR18GA.jpg[/url]* tiplere bak ablası küçükken ne olacakları belliymiş şebek bunlar ya :)

[video=dailymotion]http://http://dosya.web.tr/N27jEK[/video] izleyin çok tatlı lar :)

Sonuncuyu acamadim,mobilden diye mi acaba?

Arkada da patron gibi izliyor bi tanesi =)))

Tasin ustundeki

öyledir izler o videoydu en sonuncusu ya tekrar deniycem koymayı videoyu izleyin ozman ne kadar komik olduklarını anlayacaksınız:)

Seninkiler masallah cok uyumlu.İnsallah ilerde de boyle devam eder.Belki ben mobildem girdigimden acamiyorumdur,bir baskasi denesin.

inşallah ama birda küçük kızmı dışlamasalar ...

[url=mailto:/gk3pbZ][img]mailto:/gk3pbZ.jpg[/url]* işte benim tipi tipler ablası :)

[url=mailto:/nA8poR][img]mailto:/nA8poR.jpg[/url][/img]leonardo ve dişsiz :)

niye disliyorlar acaba kucuk diye mi yazik?Bu yeni gelenlerin yanina atar denersin belki

evt ablası çok küçük :)[url=mailto:/4LBQN4][img]mailto:/4LBQN4.jpg[/url][/img]tepedeki rainbow :)

[url=mailto:/aoOpWz][img]mailto:/aoOpWz.jpg[/url][/img]buda rainbowdash :)

Minnak =)) Havuzda gorduklerin bundan buyuk ama degil mi? Olsun ama belki onlarla kaynasir

fıstığın boylarındalar berrak baktım ama bulamadım ...[url=mailto:/j4kazm][img]mailto:/j4kazm.jpg[/url][/img]hem nhemen bu boylardaydılar..

bu minnak :) dediğini dışlıyorlar ablası yavrum yanlız kalıyor...

[url=mailto:/EVaBYg][img]mailto:/EVaBYg.jpg[/url][/img]fıstık rafael ve dişsiz :)

İnsallah yenileri alabildiginde,onlarla anlasir.Onlar kotu ortamdan geldigi icin,sessiz olurlar belki kaynasirlar.

Kucucuk kaplumbagalari atmislar yaa insafsizlar. Petshop.a bile verse daha iyiydi.Belki biri alirdi.

Cizgili pijama giymis gibiler yanyana =))))))

çok komikler hele yazın görsen onları balkonda ne pozlar veriyorlar :)artis bunlar ya :)

Balkona dikkat et ,karga falan kapmasin Allah korusun.Ben koyamiyorum cunku acik balkon.

bizimkide açık geniş kocaman bir L BALKON ama önemli değil onlar için geçen yaz bir kumru kondu oğlumun kabuğuna popoyu sallaya sallaya attı üstünden.. sonra da o kumru uçtu gitti..

Kumrudan birsey olmaz.Ama ben daha koyar koymaz;bi baktim hemen kargalar agaclara usustu.Sonra alana kadar biri balkonun demirine zipladi.Resmen takiptelermis. Basinda durmadikca tavsiye etmem yani
Bakkaldan cipsleri calip,ilerde delip yiyorlar,kargalar cok zeki ve atik.

bizim burda karga yok ondan şanslı benimkiler ama güvercinler rahat durmuyor bu sefer onlar için balkona koyduğum yani kapluşlarım için o suya dalıyorlar gıcık ediyorlar beni ben kovalıyom onlar geliyor manyaklar :)

Geri