Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

benim 5 haytanın bebekliği :)

Yahu inan gorunurde hic karga yok Ama nerden gorup geliyorlar anlamadim.2 cadde arasinda buyuk bi bahce var burda. Caddedeki ve bizim caddedeki evlerin yatakodalari bakiyor bahceye.Buyuk agaclar var,kediler,toprakli alan vs vs. Bizim ev de 3.katta.Kucuk bi balkon var.Orda guneslendireyim dedim.

Ama iste ne zaman hareket gorseler;birden cikiyorlar. Guvercin ve kumrular gorunuyor bolcana ama kargalar gizleniyor belli ki

Yaa videosu vardi,eski telimde gitti.2 karga birlesip kediyi alt ettiler gecen sene o bahcede =) Hatta bi sure sonra kedi kayboldu,kargalar mi kacirdi dedik=))

Cvp: benim 5 haytanın bebekliği :)

çok güldüm anlattıklarına ya ama bizim öyle sorunlarımız yok..

[url=mailto:/Yvz2rD][img]mailto:/Yvz2rD.jpg[/url][/img]dişsiz uyurken :)

[url=mailto:/6Z379W][img]mailto:/6Z379W.jpg[/url]* oğluşum rafael uyurken :)

[url=mailto:/9Vk8d3][img]mailto:/9Vk8d3.jpg[/url][/img]işte bu sene çekilmiş bir resim kuru alanda geçicisiydi :)

Masallah canlarima,hepsi cok seker.

Yine ailecek poz vermisler =)))

artis bozuntusu ablası bunlar daha ne pozlar var hele balkonda beni bağırtırmaları peşinden koşturmaları yokmu çok hoşlarına gidiyor heralde çatlakların :)

[url=mailto:/4L62VA][img]mailto:/4L62VA.jpg[/url][/img]rafelin duruşa bak ablası sanki köy ağası :)

[url=mailto:/aokJa2][img]mailto:/aokJa2.jpg[/url]* kızım fıstığın bebekliği :)

daha bir sürü resim varda hepsi cdde bizimde cd sürücüsü çalışmıyor yoksa daha ne resimler var ölen kapluşlarımın komik resimleri vardı daha çok gülerdin :)

Bunlar hem son derece kaprisli,inatci hem de cok seker,sevimli varliklar.Bunyelerinde bu iki tezati bulundurduklarindan,bizi de peslerinden kosturuyorlar =))

Yalniz haberin olsun,buyuk akvaryumda kendini buluyor canlar,asilesiyorlar =))))

benimkiler şimdide asileşti ablası asi ve isyankarlar istedikleir olmadımı dönüp popoyu yatıyorlar sana pas bile vermiyorlar...benimkiler küsmeyi belledi şimdide

Gecen yaz iyice isi artti,su 32°lere geldi.Tonton fittirmisti.Elimi suya sokturmuyordu.İsiriyordu :):):)

Bu isirma huyu,akvaryumda cikti mesela.

Ondan once kasti isirmasi hic yoktu

benimkilerde küsüyorlar yada kaile almıyorlar nerden bellediler bilmiyorum..

[url=mailto:/1YzP4N][img]mailto:/1YzP4N.jpg[/url][/img]benim yaramazlar :)bebekken :)

[url=mailto:/2gm4E2][img]mailto:/2gm4E2.jpg[/url][/img]bu naasıl berrak ablası? :)dün çektim

Ahahah pozcular serpilmis yine=) Minnak olan su suya inmek uzere olan mi yoksa sudaki mi?Digerleri buyumus

suya inmek üzere olan ablası :)resim çekinmeyi pek sevmiyorda :)

[url=mailto:/VV5R9B][img]mailto:/VV5R9B.jpg[/url][/img]işte benim çatlak ve firari kızım fıstık ablası :)

[url=mailto:/1ym0aY][img]mailto:/1ym0aY.jpg[/url][/img]bunlar nasıl berrak ablası :)tam çeteler ya :)

yok sarı değil ablası kırmızı gözler varya onlar bitiriyor beni kızamıyom :)

[url=mailto:/l72RRE][img]mailto:/l72RRE.jpg[/url][/img]çifte kumrular fıstık ve rafael :)

Guzel bir aile,mutlu gorunuyorlar =) Yalniz artik cikacak boya mi gelmisler ne?

evt ablası ondan akvaryum arıyorum onlara çok şebekler ya :) lamba altında bir pozlar veriyorlar bunlardaha bişi değil :)resim çekinme meraklısı bunlar

[url=mailto:/EYnM0D][img]mailto:/EYnM0D.jpg[/url][/img]artis oğlum rafael :)

[url=mailto:/Pq4zJv][img]mailto:/Pq4zJv.jpg[/url][/img]firarcı kızım fıstık :)mailto:/g5zRML.jpg:)

Akvaryumcuda kucukken 10 tane tepeleme cok gordum de,buyumus ve surekli dip dibe hic gormemistim =))) İnsallah buyuyunce,cinsiyet muhabbetlerinden dalasmazlar.

Senin o arkadas akvaryumu vermiyor degil mi? Sartli verecek demistin.

valla benimkiler kıskanç ablası bir dişi için 3 erkek kavga ediyor ama rafael yaklaştırmıyor kimseyi fıstığın yanına vermiyor şartını kabul etmediğim için gıcık :)

[url=mailto:/n7Vo80][img]mailto:/n7Vo80.jpg[/url][/img]benimkilerin tipe bak ablası :)hele arkadaki şebeğe dikkat :)

[url=mailto:/BMm1mM][img]mailto:/BMm1mM.jpg[/url][/img]fıstık ve leonardom :)

Geri