Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3. Ödüllü En güzel kaplumbaga resimi yarışması başlamıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence resim sayısı sınırsız olsa daha iyi olurdu.:( Karar verene kadar canım çıktı.

Arkadaslar hepinize selam va kapluşlarınıza sevgiler, ben de bu yarışmaya katılmak istiyorum ama yeterli mesajım bulunmuyor, "Kendi Yaptığımız sistemler " başlığında "yazın benim kaplumlarıma bahçede yaptığım havuz (resimleri de var)" başlıklı yazıma cevap yollarsanız yeterli mesaja ulaşıp yarışmaya katılabilirim.... herkese sonsuz tesekkurler...

Başka konular açmayı yada forumdaki konulara cevap yazmayı da deneyebilirsiniz.

Byteorist' Alıntı:
Bir üyenin 3 fotoğraf yollama hakkı vardır.Bu 3 fotoğraftan 1 tanesi şu şekilde olmalıdır:
Bir kağıta üye adınızı yazıp akvaryumun önüne koyulması ve resimde akvaryumun gözükmesi sağlanacak şekilde resimin çekilip yollanması gerekmektedir.

Fotoğraflar en geç 15.03.2011 tarihine kadar gönderilmesi gerekir.

Nereyi anlamadınız?
linkte önceki yarışmanın fotoğrafları var. Bir fikir edinmenize yardımcı olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
anlamadıgım akvaryumun ıcınde 4 unu resımde gostermeye calısacagım yada tek resımlerınımı yollayacagım?

Yarışmaya kapluşlarınızdan biriyle katılabilirsiniz. 3 fotoğraf çekeceksiniz. Bunlardan ikisi istediğiniz yerde olabilir. Akvaryumun içinde, dışında vs. sizin kararınız. 3.sü ise mutlaka akvaryumun görüneceği bir poz olmalı.

Katılım ne seviyede şu an acaba?

Ben de katılmayı çok isterim, sanırım kaplumbağalarım da :)

Yarışmaya tek tür su kaplumbağalarının katılımı olsa daha iyi olmaz mı ? Geçen yarışmada kazanan kaplumbağanın türü farklı galiba.

yarışmaya katılabilmek için 20 msj kotasını doldurup doldurmadığımızı nerden takip edebiliriz?

sanırım buldum... :)

Rüyamda bu yarışma oylama yapılıyordu.Başkalarının fotoğrafları çok güzeldi ve ben keşke hiç katılmasaydım rezil oldum diye düşünürken uyandım.Resmen kabustu.

peki nasıl oy kullanacağız. bizlermi oy vereceğiz..nasıl?

hımm.. teşekkür ederim..bizlere e-mail yollanacaktır heralde anket başladı diye bşide kendi çocuklarımıza oy kullanabilecekmiyiz :)

Son katılım tarihi gelince yeterli sayıda başvuru olmuşsa yarışma başlatılır. Sitede duyurulur anketin başladığı. Özellikle e-mail atılıp atılmadığını bilmiyorum. Geçen yarışmada kendimize oy kullanabiliyorduk. Bu yarışmada da geçerli mi onu da bilmiyorum :) Ahmet Bey oylama başlayınca gerekli açıklamayı yapar muhakkak.

Bu yarışmaya Şimşek'le beraber ben de katılmak istiyorum, umarım son katılım gününe kadar mesaj sayımı, vakit ayırarak mantıklı mesajlarla en azından sınır seviyesine getirebilirim.
Site de yeniyim ve çok yararlı bilgiler yanı sıra bu şekilde eğlenceli başlıkların da bulunması çok hoş. Tebriiik ediiyorum.

Fotoğrafların boyutu, yakınlığı uzaklığı, akvaryumun gözükmesi, yaşam alanının belli olması gibi kısıt ya da durumlarımız var mı acaba? Eğer yazıldıysa ve ben göremediysem kusuruma bakmayın şimdiden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri