Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3. Ödüllü En güzel kaplumbaga resimi yarışması başlamıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece bir fotoğrafta akvaryum ve üye isminizin görünmesi yetiyor yazılanlara göre ;)

Katılan sayısı yeterli olacak mı diye hala merak ediyorum. Hevesliyim bayağı, ertelensin, yüzümüz eskisin istemem yarışma öncesi :)

Mailimi attım, büyük bir heyecanla oylamanın başlayacağı günü bekliyorum. Sonuçları oylama mı belirleyecek, yoksa önce üye oylaması(ön eleme olarak) sonra "moderatörler arası birinci seçimi" mi olacak ?

Lütfen yanlış anlamayın :)

Bir de katılımımın onaylandığına dair mail alacak mıyım?

Onaylandıgına dair mail yollamıyoruz.
Oylamayı sadece üyelerimiz yapıyor

İlginiz için teşekkürler @byteorist. :)

Katılan arkadaşların da "katıldım" şeklinde buradan bildirmesi mümkün mü acaba, bir rica? :)

Bu arada, tüm katılan kaplumbağalara başarılar. İddiamız yok , en sevimli/güzel kaplumbağa kazansın.

Ben katıldım herkese başarılar dilerim.Kapluşların resmini çekmek zordur: Bir o yana bir bu yana çırpınıp dururlar, ben bu yüzden resimleri zar zor çekebildim, herkese resim çekme konusunda kolay gelsin...

Bende katılıcam inşallah ama en son güne kadar bekliyeceğim bakarsın güzel bir poz verir. .d

Benimkine hiç poz verdirmedim, normal durduğu bir anda fotoğrafını çekip yolladım.

Acaba neden yarışmaya katılım için 20 mesaj sınırı var?

An itibari ile, yarışmaya Şimşek ile beraber katılmış bulunmaktayız. Herkesin sevimli kaplumbağasına başarılar dilerim :)

Şuana kadar başvuru yapan üye sayısı 12 dir.

Katılımlar devam ediyor..

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Bende merak ediyordum; 'başlıyacak mı?' diye.

Benim bu yarışmadan haberim olmadan önce çektiğim birkaç fotoğraf var, dolayısıyla hiçbirinde üye ismimin yazılı olduğu bir kağıt yok. Acaba ismi fotoğraflara bilgisayardan yazarak katılmam mümkün mü?

Hayır.
Bir kağıta üye adınızı yazıp akvaryumun önüne koyulması ve resimde akvaryumun gözükmesi sağlanacak şekilde resimi çekip yollamanız gerekmektedir.

peki arkadaşların bazıları resımlerı şimdi burdada gözüküyo onu nasıl yapıyorsunuz ben bir türlü ekleyemedim.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri