Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3. Ödüllü En güzel kaplumbaga resimi yarışması başlamıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alestug' Alıntı:
peki arkadaşların bazıları resımlerı şimdi burdada gözüküyo onu nasıl yapıyorsunuz ben bir türlü ekleyemedim.:(
İmzadanmı bahsediyorsunuz ?

mailto:/forum/konu-konu-acarken-resim-upload-ozelligi-kullanimi.html
Anlatımda söylenen adımları gerçekleştirin.Verilen kodu imza bölümüne ekleyin resim gözükecektir

Veya imageshack.us adresinden resim upload edebilir verilen DirectLink bölümündeki linki alıp imza bölümüne yazıp soluna
kodunu ekleyebilirsiniz

2 şekildede resim upload edilmiş olur ve imzada istediğiniz resim gözükür

sewinch' Alıntı:
zibidi bey ile ben de katılıyorum :)

galiba mesaj sayının en az 20 olması gerekiyor, istersen son tarihe kadar forumda mesaj sayını arttır, ilk sayfada öyle bir şart yazıyor.

Evet biz oy veriyoruz (bir anket açılacak anketin altında resimler olacaktır diye tahmin ediyorum, biz de onlara göre oy vereceğiz.)

heyecanla bekliyorum fotoğrafları, tüm sevimli kapluş arkadaşlarımıza başarılar şimdiden :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri