Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Alternatif Kaplumbağa Yemleri

Ben kendime 250 lik ayri kutuya aldim, butun kutu bayatlamasin diye. Ona da ilan actim.

Zaten hepsinde oyle yapiyorum.

Dene yemezse o gün aç kalsın gece 1-2 tane atıp bak onyemezse diğeri yer. Başka çeşit yem verme.

Merhaba bu başlıkta kaplumbağalarımız için kullandığımız veya merak ettiğimiz alternatif yemleri paylaşalım;

Kurutulmuş kurt küpleri, iştahla yiyeceklerini düşünüyorum deneyen var mı? gammarus'a alternatif olabilir mi?
Bu hayvanlar gerçekten yem konusunda inanılmaz seçiçi gerçekten her yemi tüketmeme gibi bi durum sözkonusu yani yemlerinin bile kaliteli olmasını bekliyorlar ben mesala bir gün önce biraz kıvırcık verdiğimde hemen atlamadı bi süre biraz inceledi ondan sonra yemeye başladı ama bi çok yerde en başta burdaki üyelerinde belirttiği gibi karides dışında kurt solucan gibi yemleri hakikaten tüketmiyorlar

Geri