Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hayri kustu

İyi bayramlar, hoş geldin. Bir kontrol et durum nasıl diye.

Cvp: Hayri kustu

Hoş geldin Burcu ve iyi bayramlar. Berke iyileşme arifesinde diye bahsetmişti. Sen detaylı bilgi verirsin.

Eve geldim.Berke yemi biraz fazla verdiği için su kirlenmiş.Dolayısıyla annemde kapluşlarla birlikte akvaryumu balkona atmış.Gelince hemen onları içeri alıp akvaryumu yıkadım.Bir de bana akvaryumu alırken klor giderici verdi.Suyu her değiştirdiğim de 5 damla damlatıyorum.Hayri nin kafası çok şişmiş uyurken kafasını içeri sokamıyo.Veterinere götürdüm.Onların doktorları ayrı olduğu için bakmadı.Şu an akciğer enfeksiyonundan eser yok.Suyu çünkü hep sıcak tutuldu :t65y: :smile: ^^ :D :133: :148: :33:

bak berkenin yaptığına; bak annenin ettiğine :bangin: :hih: hayvanları hasta edecekmişler. klor gidericiyi önceden hazır pet şişe suya damlatıp beklet sonra akvaryuma dök hayvanlar içinde iken suya damlatma. kafası şiş derken yanakta mı şişlik var öyle ise kulak iltihabı olabilir. bunun için başta suyun mümkün olduğunca temiz olması gerekli. bir resim çekip koy. kulak mı başka bir şey mi ? akciğer derdinden kurtulması sevindirici.

Bir fotoğraf koy bakalım Burcu. Kafa şişmesi derken neyi kastediyorsun bakalım. Obezite benzeri bir şey mi ( bu kadar kısa sürede çok verilse bile bilmiyorum yakalanma olasılığı varmı) yoksa başka bir şey mi.

Yok abi obezite değil o kadar az yiyen bir kapluş hiç sanmıyorum.Fotoyu birazdan atarım.Ama şişlik kafada.Hayri şi kusma olayı için şu sayfaya bakın mailto:/forum/Konu-sera-raffy-i-kurtlandi.html

Geri