Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Cvp: Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

yine alıncak bişi yok  :D bide bu aralar hb dikkat etmek gerek bir mamayı 15 gün bekletip, tedarik edemeyip ücret iadesi yaptı

bir haftadır da ayakkabı göndercekler  :D

nick burns' Alıntı:
yine alıncak bişi yok  :D bide bu aralar hb dikkat etmek gerek bir mamayı 15 gün bekletip, tedarik edemeyip ücret iadesi yaptı

bir haftadır da ayakkabı göndercekler  :D

Hızlı gönderi olan ürünlerden sipariş vermek gerek hocam, İzmit'den Adana'ya 2 günde ulaşıyor benim siparişler, birde mağaza hepsiburada ise ben sipariş veriyorum.

Aynen bu sefer çöp ama yaz indirimine geçmişler tahmin ediyorum önümüzdeki 1 hafta içinde %40 gelir petshopta. Her gece 00:00 da kampanyaları sıfırlıyorlar, ama petshop kampanyası için direk kendi kategorisini kontrol etmek lazım, anasayfaya yansıtmıyorlar.

@berrak hanım, canınız sağolsun, önce dostlarımız yararlansın biz sıramızı bekleriz :)

2-3 gün önce %20 indirim vardı bir kategoride, akvaryuma ufak mandallı gece lambası aldım 4 liraya

http://www.hepsiburada.com/mandalli-bukulebilir-kitap-okuma-isigi-p-DKATAV66

Ve 80 litre saklama kabı aldım oda 40 liraya geldi çok güzel ambalajlamış göndermişler, Gaziantep'e döndüğümde kuracağım inşaallah.

mailto:/dbmBpX.jpg

4 liralık şey güzel iş gördü gece lambası bizim bottiğe  :10:

http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/aydinlatma/sabit-ledli-aydinlatmalar/70291232/jansjo-ledli-usb-lamba.aspx 

akşam ısıtma lambası kapanınca bunu kullanıyorum ben asuman la farklı odalarda olduğumuzdan 21:00 e kadar bu yanıyor ama aşağıdaki ile değiştirip gece lambasına çevircem heralde

http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/aydinlatma/sabit-ledli-aydinlatmalar/20315645/jansjo-ledli-spot-lamba.aspx

Fiyat biraz yüksek ama ürün güzel akvaryumda estetik durur. Hilmisu'ya ne oldu? :D

Petshopda tüm ürünlerde %15 indirim hepsiburada.

100 lira üstü kargo ücretsiz, toplu yem alınabilir uygun fiyata.

düzgün bir isim olan asuman a geçtik  :D

:D

Bu arada Raffy P 1000'lik 31 liraya geliyor çok uygun ihtiyaç varsa alın son 2 saat Raffy I 1000'lik ise 39 lira diğer 250 liklerde çok ucuz 7-8 lira civarı

raffy p yi kap bence raffy I alnmaz 1 kilo kocaman marka dondurulmuş karides 38 lira  :D

Alanlar tarihlerini belirtebilir mi ? Ucuzluğun sebebi tarihin yakın olmasından mı aylık satış kotasını doldurmak için mi öğrenelim.

Cok iyiymis ama o sitede, satisci ile yazisma yok. Yani skt ne gelir Allah bilir.

Bir de indirim kuponlarimiz yuklenmedi daha. Bir de ozaman mi alisveris yapacagim.

Kupluslar batirdi beni

Ayni seyi yazmisiz ama ben seninkini gormeden yazdim Cem

Ben daha dün iki ayrı siteden toplam 300 küsür liralık alım yaptım. Jbl energil ve tortil kalmadığı için onları iptal ettiğim halde. Onlarda olsaydı direk 400 tl'yi gömecektim.

=)))

Bugun arkadaslarla Eminonu'ne gittik, aksam saatiydi Kapanmak uzere dukkanlardan bir kacina girdik. Sera Royal'e 60, Prodac Tartafood Big'e 45 diyor.Hee en fazla 5 lira da kiracak. Sasirdim kaldim yaa. Arkadaslara dedim, bu mu beni ucuz diye getirdiginiz yer

Sera royal ucuzmuş ankara kızılayda 90 tl'ye satıyorlar

hepsiburada ya yazarak belirtirseniz sanırım  satıcıya bildiriyorlar yada en kötü ben size minimum 6 ay- 1 yıl skt tarihi olsun demiştim diyerek kolaylıkla iade edebiliyorsunuz, daha bu siteden aldığım herhangi bir yemde sıkıntı yaşamadım

Az once Face'te 75 liralik Petshop'a, 15 lira hediye ceki diye gordum.

Bu Hepsiburada bizim ocagimiza goz dikti =)Neyimiz varsa alacak

Geri