Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Cvp: Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

:D ihtiyacı yoksa bile insanın birşeyler alası geliyor kuponları indirimleri görünce halbuki düşünürsek 15 lira bir öğünlük yemek parası, yani hiçbirşey değil. Ancak şöyle geçenki gibi %40 indirim olacakki 250 liralık dış filtreyi 140 liraya alalım :10:

Simardik tabi o dev indirimi gorunce =)Ama dogru soyluyorsun cunku caktirmadan kargodan da ufak ufak geciriyorlar.Ayni kutu ama adet degisince hemen artiyor. Farkli urun varsa, daha da artiyordu sanirim. 15 lik indirim zaten kargoya gidebilir 3, 5 derken.

Cogu yerde, belli limit uzeri kargo yok. Onlar daha sempatik geliyor gozume.

Arkadaslar, bana simdi bu sms geldi ama maildeki tarihle ortusmuyor

Petshop kategorisinde geçerli hediye çekinizi 31.07.2016 tarihine kadar satıcısı Hepsiburada olan alışverişlerde kullanabilirsiniz.

3-7 Agustos olmak uzere 4 gundu, bu ise 2 gune inmis ve hemen. Hic hosuma gitmedi

Msjimi geri aliyorum.Bu, ayri kampanyaymis. O da boyle sms gelince,sasirdim

Zaten o an sms ile, onemli bir haber bekliyordum.

Birden bunlar cikinca, kafam karisti

Berrak hanım hepsiburada'ya giriş yaptığınızda profil kısmında kuponlar sayfası var, aktif ve aktif olacak kuponları tarihleriyle beraber görebilirsiniz. Hepsiburada hediye çekleri tüm ürünler için geçerli oluyor benim bildiğim.

eser sen %40 a taktın gibi yarın öbür gün adamlar yapar 3-5 tane filtre almada  :D
geçen aldığım yemlerden kalan bir hediye çekim var 2,86 tl  :D sadece petshop alışverşinde kullanabileceğim ve 100 tl alışverişimde adamlar kısaca kullanmayın siz bunu deseydiler iyiydi  :D

kargo desi arttıkça ücret artıyor, desi bilgisi de verilmediğinden anca sepette tutara bakarak tahmin yürütebiliyoruz

Hızımı alamayıp 2-3 tane eheim 2008, jager falan almıştım zaten sonra noluyor dedim iptal ettim :D bu arada eheim 2008 1 aydan fazla oldu herhalde hiç temizlemedim hala canavar gibi, temizlemek gereklimi acaba? benim bottik dışkısını yediği ve yemleri tek lokmada yuttuğu için akvaryum tertemiz ondan sanırım filtre kirlenmiyor.

En azından 10 günde bir temizle. Hayvan dışkısını yerken toz haline getirir bunu filtre çeker. Deri vb de var. Bunlar zamanla alg de eklenince boru ve pervane içlerinde çoğalıyor. Mayalaşıyor

bir süre gözlemle zaten debi öle bir düşüyor ki diyorsun ha tamam bunun temizlik vakti gelmiş

Bugün bir açayım temizleyim üstadım merak içindeyim, teşekkürler.

Kerem hoca debi canavar hala ilk taktığım günkü gibi tazyikli uçuruyor, uyduruk çin malı olanlardan kullandığım zamanlar 3-4 güne tıkanıyordu, demek 2012 falan alsam 3 ay gider. Şuan 40 küsüratlı litrede çalışıyor. 80 litreye geçeceğim yakında inşallah. Memlekette kalma durumuda var belki Gaziantep'e dönmeyeceğim o vakit dev bir akvaryum yaptırabilirim, hayırlısı.

Su bedava toplu tasima vesilesiyle; bana epey uzak kalan Tekzen'e gideyim dedim, NickBurns ile konustugumuz Eglo lamba icin.

Allah'tan once, MH'i arayip, urun kodunu tarattim.

Istanbul'da stok yokmus.Yine nete yonlendirdiler

2012 yerine 1000 lik maxi jet kafa motoru + eheim tortu filtreyi tavsiye ederim hem 360 derece çekim yapıyor hem 8 watt harcıyor ve 1000lt/h (2012 6 watt ama 600 lt/h) çıkış veriyor hem de daha az yer kaplıyor akvaryum da ve en önemlisi bizim asuman kaşınırken yerinden sökemiyor  :D yarın temizlik günü çıkanları eklerim belki

geçen lambalarımdan biri arızalandı eglo yedekte imdata koştu, bozulana seramik duy almam gerekiyor  :D ikea yada gitmem gerekiyor, asuman ı mı yollasam  :D bakıp beğenip alsın :D

Mümkünse resimleri bekliyoruz hocam. Temizledim bende 2008'i sabah yorumdan sonra. Yaylada oluktan doldurduğum su (dağların arasından geliyor) ile temizledim klorsuz umarım doğru yapmışımdır. 10 litrede yine o su ile yeniledim.

iç-dış filtrelerin temizliği, dip çekimi, su değişimi derken benim de biraz sürcek yarın ki işlem, artık asuman a da görev vericem ev arkadaşlığı olmuyor böle  :D oda bulaşık makinesini boşaltsın bi zahmet :p

su konusunda bişi diyemiyeceğim o konuda cem bey daha iyi yönlendirir, ben musluk suyu bekletip koymaya devam hala :)

Dağdan gelen sular arıtmaya tabi olmadığı için biolojik partiküller içerebilir. Yine yoktan iyisi bir huni içine yeterince elyafı ıslatıp koy sonra bu suyu yavaşça huniye döküp alttaki damacanaya boşalt. İçindeki görülecek boyuttaki partiküller ile görülmeyecek orandaki bir kısım partikülleri de tutar.

Kuyu suyu kullanan varmis.O nasil acaba?Kadikoy'de, bahce kati bir dairede nasil kuyu var, onu da anlamadim ama.

Bahçede açtırmıştır. Ama sağlıklı olmaz sonuçta şehrin ortası. Yüzeyden gelen sular birikiyordur. Denize yakınsa deniz suyu da dolar.

Hepsi buradaya bir bakayim dedim de.100 u gecince kargo da ucretsizmis. Mesela 98.40 a 1 Tetra ve 2 Sera P buyuk kutu alinabiliyor.

Yani fiyat cok iyi ama tarihlere takildim. Cunku hayvanlarimdan en cok yiyeni gonderdim. Fazla gelebilir

Bu fiyatlar acaba bizim 25lik cek zamani gelince de olur mu?

Foruma cok az kisi giriyor. Eger cogunluk bulsaydik birbirine yakin oturan, o zaman ortak alip, feci somurebilirdik bunlari =)

Teşekkürler cem üstadım.

Kolay gelsin Kerem hocam.

Berrak hanım ürünü aldıktan sonra, ürün hakkında soru sor kısmı var siparişlerim bölümünde, oradan herhangi bir soru kategorisini seçip tarihi ileri tarih olsun diye yazıp gönderebilirsiniz hızlı bir şekilde cevaplıyorlar gün arası.

Örnek yazışmam;

mailto:/J2o5OE.jpg

Tesekkurler

Yaa surda kararsiz kaldim Simdi bunlar bana yine 100 harcatip, iki gun sonra cek aktif olunca, bir 100 daha harcatacak...Ama suanki fiyatlar gecerli olursa, o cekle bunlarda da alirim. Yan simdi almam sacma. Cunku baska alacak sey yok siteden.Sizce, ozaman da devam eder mi?

Cvp: RE: Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

berrakerkin' Alıntı:
Tesekkurler

Yaa surda kararsiz kaldim Simdi bunlar bana yine 100 harcatip, iki gun sonra cek aktif olunca, bir 100 daha harcatacak...Ama suanki fiyatlar gecerli olursa, o cekle bunlarda da alirim. Yan simdi almam sacma. Cunku baska alacak sey yok siteden.Sizce, ozaman da devam eder mi?

Devam eder ama bence 25tl kupon için değil gerçekten ihtiyaç varsa alın. Bağımlılık yapıyor aldıkça alasınız geliyor kuponları falan görüp. Geçenki gibi %20 tüm petshop ürünleri indirimini bekleyin toplu alım yapın şuanki fiyatlara ek oluyor.

Geri