Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Cvp: Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Küçüktü Berrak hanım, zar zor 40 litre alıyordu ondan buna geçtim rahat yüzsün diye hayvan alanı genişledi. Şimdilik idare etsin yeter.

Suyu azaltırsan iyi olur zaten kuru alan için boşluk bırakacaksın. Diğer taraftan ısıtma için kıskaçlı lamba riskli olur sonuçta kap ince ve yumuşak. Deveboynu lamba veya üstten askı lamba daha güvenli olacaktır.

Teşekkürler değerli üstadım, dediklerinizi yapacağım.

Kurualana çıkmıyor hayta o yüzden kaldırdım şimdilik malum Adana sıcağı suda ılık, tek kaldı korkuda cabası. Şimdilik arada vücudu kurusun diye balkonda yürütüyorum bakteri üremesin vücudunda. Sonra tekrar koyacağım inşallah.

Ortam ne kadar sıcak olsada kuru alanda ısıtma lambası mutlaka yanmalı. Şu an tek ve ortam değişikliği de üstüne binince tedirginliği artmıştır. Çevresinde kimse olmadığı bir zaman çıkacaktır.

Hayvan küçük değil. Velakin dışarı çıkarırsan önceden balkonu temiz su ile yıkayıp esinti olmayan ve akşam üzeri güneşin etkisinin azaldığı bir zaman bırakman iyi olur. Ama lamba varken çıkarmana da gerek kalmaz.

Balkon kenarları alçak ise dışarı atlayabilir. Yalnız da bırakma kuş kapabilir ve güneşte de fazla durmasın. Hem su kaybı hemde uvc ışınımı alma riski de var.

Değerli bilgileriniz için teşekkürler yarın kuru alanı kuracağım hayırlısıyla, 10 litre azalttım suyu.

Benimkine oranlarsak;60 i gecmemekte fayda var. Kabi koseye cekerseniz, tasi da koseye dayarsiniz, tirmansa da duvara tutunamayip cikamaz

Indirim cekim aktif oldu. Acikcasi yemden baska sey bulamadim. Acaba haftasonunu beklesem mi?

Cunku son kullanimdan dolayi, insan fazla yem alamiyor. Malum hayvanlarim da ikiye indi

Su kampanya surecinde yem alan oldu mu?Olduysa hangi yem ve skt ne geldi?

Yakinlarda biri olsa, yemleri ortak alirdik. Otobusler de bedavayken =))))))

Berrak hanım çekin iptal edileceği güne kadar bekleyin illa güzel bir indirim çıkar, petshop olmasa bile başka ürünlerde kullanırsınız.

Turtle bank için Neodyum Mıknatıs önerirmisiniz? aşırı derecede güçlüymüş. Vantuzum yok ve pratik olsun diye mıknatıs istiyorum, ama "Toothless" düşürüyor mıknatısları itekleyerek kuru alanın üstündeyken.

http://www.miknatis.gen.tr/neodyum-miknatis/kare-neodyum/boy-40mm-en-20mm-kal%C4%B1nl%C4%B1k-5mm-neodymium-1-detail.html fiyatlar pahalı ama daha uygun fiyatlı bulurum sanırım araştırırsam sadece işe yararmı bilmiyorum.

Sagolun, kismet bakalim Ctesi'ye kadar =)
Bir de ben sadece surungen demistim, filtre malzemeleri falan gelmemis. Eksik bakmisim yani

Tetra vardi 31.5 a hemen ucurmuslar.Zaten sinirli stok diyordu. Gelir mi acaba yine?

Hangi ürün link atarmısınız?

Tamamen gitti. Sepetimden cikartmislar. Urunu ariyorum ama bulamiyorum

Stok kalmamıştır, tarayıcı geçmişinden linkini bulabilirsiniz.

neodiyum tavsiye ederim en güçlü mıknatıs çeşidi bende filtre filan için holder planları yapmıştım ama şimdilik yarım kaldı, gittigidiyorda var bir oraya da göz gezdir

fikir vermesi için bir video da ekleyeyim https://www.youtube.com/watch?v=0t8yDnyOaQ8

Hahaha video epey bir fikir verdi hocam özellikle son sahne :D  teşekkürler.

Maalesef aplikasyondan bulmustum. Neyse artik, bakalim haftasonuna neler olacak=)

Baktim. Yine koymuslar ancak 2 lira civari arttirmislar Sinirli stok yazmiyor bu sefer

Hayır Berrak hanım, cuma günü mobil indirim oluyor. Cumartesi pazar ayrı indirim genelde kargo ücretsiz vs. oluyor veya sepet indirimleri.

Ah şu %40 gelsede stoklasak ne var ne yok :D 2-3 tane dış filtre 4-5 tane iç filtre eheh.

=))))) O kadar filtreyi ne yapacaksiniz? Gerci satilir da.

Tesekkurler. Ben de baska 1-2 sey alacagim , o yuzden acele ediyorum biraz. Ama zaten ha simdi haftasonu, ayri kargo olur

ilk defa adam akıllı hediye çeki vermiş ama kullanamıycam eylül de  :D

Geri