Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Simdi farkli bir kategori indirime girmis. Bu arada Vital, gecen gun 2 lira mi ne zamlanmisken, simdi yine eski haline dondu Surekli degisme mi oluyor anlamadim, stoklara gore.

Yanarim yanarim 35 liralik Tetra'ya yanarim=)

Pardon 31 kusurdu

Cvp: Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Raffy P 1000 lik 31 lira Vitalde 27 liraydı geçen hafta.

Vital yerlere dusmus resmen ama supheleniyorum tarihlerden o kadar da olunca

Azman Bey, guleceksiniz ama, bu hepsiburada ne yapti etti yine 100 lirami kapti =))

Birseyi unutmustum, ekleyince, istemeden yine hediye ceki kazandim =))))

Neyse ben birsey bulamazsam da birisi yararlanir en kotusu

Hayırlı olsun :) mesaj atmayı unutmayın skt için en geç tarihliyi göndersinler, ürünler gelince kontrol edin kafanıza yatmazsa iadeye verin, sanırım kapıdan gelip alıyordu kargo firması gitmenize gerek yok.

Aman dikkat bağımlısı olmayın bu sitenin D:  1 kere alınca ardı arkası kesilmiyor... Kötü tarafı ben vesile olacam bu işe :10:

=))))

Olur mu Allah razi olsun sizden; yem ve temizlik ilac siparisleri verdim, eger skt sorunu olmazsa, lamba bana bedavaya gelmis olacak nerdeyse, sayenizde.

Cek tarihi de tam bayram. Belki ozel indirimler olur. Yem stoklarim tavan yapti ancak filtre malzemeleri inerse ne ala.

Balık kategorisinde anında %20 indirim 100 lira üstü kargo bedava, indirim sayfasına yansımamış, sepette ürün vardı ordan farkettim.

Fiyatları şişirmiş uyanıklar sepette %20 hikaye.

Örnek 80 liraya sattığı eheim 2010'u şimdi 100 küsür lira yapmış aynı fiyata satıyor %20 indirim ile yok böyle çakallık tüm ürünlerde yapmışlar bunu eheim substrat vs. sepette ekliydi hepsi dün, şuan indirim ile fiyat tamamen aynı iniş çıkış yok.

Substrat pro 1 litreyi 70 lira yapmışlar böyle şerefsizlik yok, bari indirim diye milleti kandırmayın.

Adamlar baktı pusuda bekliyorum bütün filtre ve malzemelerini, turtle yemlerini çekeceğim hemen uyanıklık yaptılar :10: bir Adana'lıyı kandıramazsınız kusura bakmayın hepsiburada.

Bu arada işe yarar tek ürün sunsun 603b 46 liraya düşüyor mini dış filtre isteyen arkadaşlar alabilir.

Kerem hoca yanılmıyorsam pro +4 600 eheim alacaktınız

Eheim Pro + 4 600 Dış Filtre

693 liraya düşüyor  770 lira civarı heryerde.

http://www.hepsiburada.com/eheim-pro-4-600-dis-filtre-p-PTANA1052275020

Saticisi hepsiburada olsa da, hepsi ayni anda gelmeyecekmis. 3 urun bugun, diger ikisi ayri kargo olacak.Evde de tekim bu donem. Kotu oldu,kargoculari yakalama fasli.

Bu arada MH'i de aradim. Kargo gitmeden baksinlar diye ama i ih =) Bakalim yarin gelir heralde urun. Hepberaber gorecegiz.

Bence yemleme istasyonu vb bosa para vermeyin Cok da gerekli seyler degil

Berrak hanım muhtemelen hepsi aynı gün ama paket paket gelir, benimde kargomu bölüyorlar en nefret ettiğim şey tek seferde gönderin ne gerek var.

Yemleme istasyonu eğer uygunsa kaplumbağalara almam şart yemler ufak ve dağılıyor heryere özellikle gammarus mahvediyor akvaryumu. Tek bir yerde toplanıp ordan yemesini istiyorum. indirime girmişti bu 15 lira falandı ama bilmediğim için almadım.

Simdi yine baktim. Bugun kargo sirasindaki2 urun bile ayri kargoda verilmis.

Daha once boyle olmamisti bende.

Fluval ve 3 Eheim ayni anda geldiydi

Abuk bi cevap geldi. Ben de, izah ettim bi zahmet kutu altini cevirmeleri gerektigini...

Sitemizden almış olduğunuz ürünler tedarikçi ya da ithalatçı firmalardan bize ulaşmaktadır. Ürünlerin orjinal kutuları açılmadan adresinize gönderilmek üzere kargoya verildiğinden ürün kontrolü sağlanamamaktadır

Cahil birine denk gelmiş mesaj, bende geçen o %40 indirim zamanı aceleye getirip pc den vermişim siparişi, sonra telefondan ayrı sipariş verdim 25 tl kupon tanımlandı ama siparişi iptal ettim, kupon duruyordu ona güvenerekten ana siparişi iptal edip tekrar vermedim. Kuponumu geçen hafta iptal etmişler tam aktif olacağı sıra, bende mesajla bildirdim banada abuk subuk bişe gönderdiler vermediler çeki.

Hoşunuza gitmezse iade edin, adamlar dış filtreyi açmış takmış denemiş beğenmemiş iade etmişler.

Mukerrer verdiniz ancak sonra 2 yi degil de ilkini mi iptal ettiniz diye vermediler.Tam anlamadim?

O anda kurala uygun alisveris yapmadniz mi sonuc olarak?

Acikcasi ters bir hareket yaptim ve maalesef 2 haftadir fitik agrisi cekiyorum. Sol tarafa bastikca canim yaniyor. O yuzden evden adim dahi atmak istemiyorum. Kapiya gelmeleri vs bana daha cok kulfet. Namazda oluyorum vs. Ne zaman gelecekleri belli olmuyor. Yine kendim gotururum daha iyi yani

hatırlamışsınız teşekkürler ama ben 11 litrelik termos aldım bi sump motoru bağlayıp onu dış filtreye çevirme gibi bir düşüncem var, gemiye hazırlık filan derken bir süredir kaldı uğraşamadım onla :) yem istasyonu varsa aklınızda bir pileksi alıp bükün 4 de vantuzlar için delik açın oldu bitti, hem kendi ölçülerinize uygun olur hemde 10 lira filana mal edersiniz

Geçmiş olsun benimde fıtığım var çok dert çook... Çek mevzusuna gelecek olursak mobilden değilde pc den sipariş verdim dalgınlıkla, adamlara durumu izah ettim 250 liralık alışverişti 25 liralık çeki çok gördüler. Nezaket yok bu firmada.

Kerem hocam teşekkürler. Çarşıya çıktığımda bir bakayım. Dediğinizi yaparsanız eğer resimleri bekliyoruz.

Sagolun, hakikaten bir anlik dikkatsiz hareket yapinca, haftalarca cekiyor insan.

Canim sıkıldı simdi yaa cok ayip etmisler. Sikayetvar'a bir talep acsaniza, musteri memnuniyeti adina belki birsey yaparlar. Cogu firmadan olumlu donus aldim ben, kendi yapmadiklari islemleri, orasi araciligi ile yaptirttim. 250 lira yani, ayiptir..

Geri