Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Cvp: Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Berrak hanım, alışveriş yapacaksanız cumartesi - pazar arası yapın 100 liraya 25 tl yine hediye çekiniz olsun.

125 lira kadar ürün ekleyip varolan hediye çekini kullanın 100 lira altına vermiyor, mobilde geçerli sadece.

Petshopta sepet indirimi gelmemiş ne yazıkki.

Sagolun. Yarin internet paketim yenilenecek. Bol bol gezerim artik urunleri=)

Filter bag önerirmisiniz? içine karbon, zeolite vs. koymak için. siz ne kullanıyorsunuz? teşekkürler.

Toothless (dişsiz)'e yeni arkadaş geldi :D :

mailto:/VYZP0Z.jpg

kuru alana çıkmıyor hayta belki şimdi çıkar :10:

İlk dikkali bakmadım bu deniz kaplumbağasını nerden bulmuşsun dedim. Bu veya yapay bitkiler hayvanların çıkmasını engeller tedirgin eder. Yani çıkacağına hiç çıkmaz.

Cvp: RE: Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

cem' Alıntı:
İlk dikkali bakmadım bu deniz kaplumbağasını nerden bulmuşsun dedim. Bu veya yapay bitkiler hayvanların çıkmasını engeller tedirgin eder. Yani çıkacağına hiç çıkmaz.

:D yellow bellied bulamayan ben deniz kaplumbağası nereden bulacağım. Gülümsetti hocam yorumunuz, teşekkürler.

Hocam bu karbon, zeolite vs. koymak için filtre torbası varmı önerdiğiniz? ti sert ve jbl de gördüm marka olarak yoksa naylon çorapla mı ayarlıyayım? teşekkürler.

Naylon corap koyan da var ama ben denemedim

Juen'den toplu tisert almistim. En uygunu oydu. Baska uygun fiyatta goremedim

Sizin bu dediginize de bakmadim, henuz vaktim olmadi bugun hic karistiramadim hepsiburadayi

Cvp: RE: Hepsiburada Sepette Ekstra %20 İndirim

Teşekkürler Berrak hanım. Bugün adam akıllı indirim yok zaten, yarın bakarsınız inşallah.

Ti-sertin torbaları güzel. Birşey alırken yanında al gelsin ama doğrudan alacağına. 1 liraya müjdenin diz altı naylon çorapları var ondan da alıp kullanabilirsin. Yalnız bu çorapların enleme açılması yetersiz gelirse. Malzemeyi iki ayrı çoraba bölüp o şekilde de sepete yayabilirsin. Sepetteki boşlukları ne kadar kapatabilirsen performansı o kadar iyi olur. Kenarlarda boşluk kalırsa oralara da elyaftan parça koparıp ıslatarak sıkıştırırsın. En üstede tam sepet ölçüsünde tek parça elyaf kesip yine ıslatarak yayarsın tamam olur. Bir tek seramik üstüne elyaf kullanmıyoruz. Sadece kendi süngeri duracak.

Marka olan torbalar pahali. Benim dedigim marka da bazi yerlerde pahali. Bu arada son aldigim urunlerin torbasi da yaninda cikti hep

Bu sefer havamizi aldik galiba Azman Bey, ben de baktim simdi, hicbir sey bulamadim.

Bu hafta sonuda çöp çıktı malesef :/

Çek yogunlugunu takip edip, indirim yapmadilar galiba =)

Yarin oglen de birsey cikmazsa, yoktan var edip ne alirim bilmem=)

Çek veriyorlar diye adam akıllı indirim yapmamışlar, petshopu geçtim alınacak hiçbir şey yok.

mailto:/assets/storefront/banners/21-07-2016_1469003106025_1.png

Şekil A da görüldüğü gibi havamızı aldık :10:

Hahaha =)))))) Hakikaten 4 yana bunlardan dikelim.

Ben de baska kategoride bakiyorum ama ihtiyacim olan fazla sey de yok

Sanırım 8'inde bitiyordu sizin çek, yarın geceyi bekleyin çıkmazsa eğer birşey bırakın yansın. Bu çeklerle müşteriyi bağlıyorlar her ay 100 tl harcatıyorlar biri bitip diğeri başlıyor.

Simdi yeni cek kazanmak icin, acaba -25 indirim haric mi 100 u gecmek lazim yoksa dahil mi, onu kestiremedim

125+ lira alışveriş yapıp varolan 25 lira liralık çekinizi kullanacaksınız ve size yeni çek gelecek.

Minimum 100 lira cepten gidecek yani.

Bunlar adami batirir valla =) Kasmayayim o zaman yaa, alacak birsey yok zaten. Ben sadece kargoyu kurtarmak icin,100u geceyim o zaman toplamda

Bir de soyle bi abukluk oldu gecen gun.

Kargosu bedava urun ekledim, ona kargo yazdi. Yani ayri almak gerekiyor, ne sacma. Hem birlikte gonderecekler, islerine gelecek.

Nickburns arkadas, insallah online olursun

http://m.tekzen.com.tr/Home/ProductDetail/2348027

Bu senin lamba acaba uvb100 e uyar mi? Canagi genis mi? Capi herhalde 16 cm demis ama o kadar gorunmuyor fotoda. Malum magazan bakamadim,Istanbul'da kalmamis.Ampulun baslangic yerinden itibaren, capin en dar kismi kac cm acaba?Yani uvbde denemediysen eger

Geri