Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İki Kafadar

Yeni akvaryumdaki pozlar :D
Bu kuru alanlar çok yer kaplıyor kuru alan çalışmalarıma başladım :)

Ekli dosyalar

• DSC06818.JPG
    89.8 KB · Görüntüleme: 9
  • DSC06797.JPG
    DSC06797.JPG
    53.4 KB · Görüntüleme: 11
  • DSC06802.JPG
    111 KB · Görüntüleme: 11
Sağolun o sizin kapluşların güzelli :p
Ya bicinin böyle bir pozu var deli oluyorum kamerayı görünce kuru alana fırlıyor ve poz veriyor.Böyle durduğuna bakmayın çok yaramazdır o.... :D
Şimdiden 3-4 düzine fotoğraf çektim ama upload çok zor oluyor birde bilgisayara yüklerken resim büyük oluyor eklentide yapamıyorum ): Yavaş yavaş bir çoğunu paylaşmaya özen gösteriyorum

=]

Ekli dosyalar

• DSC06805.JPG
    DSC06805.JPG
    46.3 KB · Görüntüleme: 13
  • DSC06810.JPG
    89 KB · Görüntüleme: 10
İkinci fotoğrafta çok hoş çıkmış sizin ufaklık. Diğer fotoğrafları da bekliyoruz.

yaa ben onu yerimmmm ! :) ikinci poz, evett çok harika devamını bekliyoruz =)))

Bici'yi habersiz olarak çektim :D
Karadut ise tam bir ağırbaşlı fotoğraf çekme diyor adeta elinle yüzünü kapatıyor ya oy oy yerim onu ya :D

Ekli dosyalar

• DSC06795.JPG
    97.3 KB · Görüntüleme: 10
  • DSC06800.JPG
    DSC06800.JPG
    48.5 KB · Görüntüleme: 9
4. ve 5. poza bittim ! hele beşinci pozda mantar panodaki sırtında kutu olan kapluşa şaşkınlıkla bakıyor gibi duruyor :) çok güzel

....//ll\
...//.ll\\
..//..ll.\\
.//...ll..\\
//....ll...\\
......ll
......ll
......ll
......ll
......ll

☻/
/▌ Bak Bak YukaRıda yeni resimler var:))
/ \ ♥

:p

karadut nasıL bir pozdur öyle ya :) bence selam veriyor gibi =))

Evet selam veriyorda olabilir :D
Bici gizlice kamerayı gözetliyor......Olamazz!!!Kamerayı gördü suya atlıyor :p
Bu resmi koyamadan geçemeyeceğim!!eski akvaryumlarında uyurken :D şunların masumiyetine bakın ya :p

☻/
/▌
/ \ ♥

Ekli dosyalar

• DSC06799.JPG
    DSC06799.JPG
    42.5 KB · Görüntüleme: 9
  • DSC06798.JPG
    67.6 KB · Görüntüleme: 9
  • DSC06755.JPG
    141.9 KB · Görüntüleme: 9
çok tatlı lar fakat suyunu boyundan biraz fazla yapıp yüzmesini sağlayıp ısıtıcı takıp(eğer yoksa) bir filtre akvaryum var zaten 20 25 liraya kaplumbağalarını yüzüşünü seyrediyor olabilirsin kuru yeri unutma sakın

Kuru alanım var-ısıtıcım var-flitrem var büyük bir akvaryumumda var ama anlamadım dediğinizi üzgünüm ???

söylemek istediği şu.kaplumbağalarınızın boyunu geçecek şekilde suyu çoğaltın ki yüzsünler.bu resimlerde biraz yürüyorlar gibi duruyor.suyu yükseltince yeni bir kuru alan yapmanız gerekir.bunu camcılarda yapar.eğer isterseniz sizde yapabilirsiniz.

Teşekkürler...Evet kuru alan yapıcam.Amasaten suyu seviyesi yüksek zaten ilk sayfada gördüğünüz ilk resmi diyorsanız o ilk aldığım hali.Yinede ilginiz için teşekkür ederim

Geri