Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaç kaplumbağanız var ?

Kaç kaplumbağanız var ?

• Kullanılan toplam oy
    205
Cvp: Kaç kaplumbağanız var ?

3 tane var, yaklaşık 4 aydır benimleler ama hala bir isimleri yok.

Cvp: Kaç kaplumbağanız var ?

1 dene :smile::t65y:^^:haha::D:w00t::rolleyes::33::148::133:

Bakabileceğim kadar var, sadece 1 tane. Lütfen önce bakımının ne kadar zor, sorumluluğun ne kadar büyük olduğunu öğrenin. Alma kararını sonra verirsiniz..

1 tane var ana rüyamda iki taneydi biri dişi biri erkek ve birbirlerine kur yapiyorlardi sanirim. Kendi kendime diyordum ki foruma yazayim hemen. Kur mu değil mi bebis kapluslar yolda mi acabaa diyordum :D ruyama kadar girdiniz sizi çok seviyorum ben :D

Yok yapıyorlar sonra kendi hallerinde yürüyorlar saat başı hep kontroldeyim :)

Yuzuyorlar

Kimin kaplusuydu hatirlamyorum ama gecen aylarda, bayagi oluyor, biri diğerinin boynunu isirmisti o tarz şeylerden çok korkuyorum ben :(

Yem yeme esnasındaki ve ufak sürtüşmelerdeki ısırıklar zarar vermez. Baskın karakterin istediğini yapmak ve yaptırmak istemesi durumunda karşısındakine uygulayacağı şiddet dozajı ciddi hasarlara sebebiyet verebilir.

Geri