Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Pembelik mi var?

Merhaba, yem satın alacağım ama tropical dried fish zaten yok, tropical reptiles carnivore da sadece bazı sitelerde var onların güvenilirliğinden emin değilim. Onun yerine gammarus versem protein ihtiyacını karşılamaz mı?

+ Bazı satıcılarda tetra fauna reptomin geçiyor, bazılarında tetra reptomin ama kutuları aynı gözüküyor. Bir farklılık yoktur değil mi?

Tetrada fark yok içerik aynı. Şekil farklı diye hatırlıyorum birinde düz stick şeklinde diğerinde kan kurduna benziyor.

Sitelerin ismi nedir? Diğer alışveriş sitelerini bilmiyorum ama n11'de ürün geldikten sonra onay veriyorsun parayı satıcıya o şekilde gönderiyorlar.

Ben n11'de satışa kapalı görmüştüm de buldum teşekkürler. Bu yem stick değil sanırım görüntüsü çirkin midir çok? Bebekken karides bile kötü geliyordu

Belki cırcırböceğinden tiksine bilirsin ama kan kurdu fırınlanmış.

Cırcırböceğini mecbur eline alıp bacaklarını koparacaksın.

Gammarus hayvana artık ufak kalır. Düzgün yiyemeyeceği gibi suyu da kirletir.

Geri