Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tarihi geçmiş yem ve yeni yem

Elektrik kesintisi oluyor mu? Bunlarda ekipmanı bozar.

Elektrik kesintisi oluyor mu? Bunlarda ekipmanı bozar.
Hayır elektrik kesintisi olmuyor hatta ısıtıcıyı tek olarak başka bir prize takıyorum şuan baktım trde 100 watt çelik yok aliexpreste falan var ama güvenilir mi bir de ne kadar sürede gelir acaba muadili bir şey yok mu ya eğer yoksa ben yukarda ki resimdeki ısıtıcıyı alıp ona plastik ile bi koruma yaparım yani

Yeni evlerde kaçak akım rölesi koyarlar bu akımdaki dalgalanmaların önüne geçer olmayanlarda UPS kullanarak bunu çözeriz.

Yeni evlerde kaçak akım rölesi koyarlar bu akımdaki dalgalanmaların önüne geçer olmayanlarda UPS kullanarak bunu çözeriz.
Dalgalanma olmuyor zaten akım korumalı prize geçeceğim yakın bi zamanda ısıtıcı hakkında öneriniz nedir cem abi

Yine tetranın yassı biçimli komple plastik bir ısıtıcısı var ama alanların bazılarından duyduğum kadarıyla iç plakalarda paslanma olduğunu söylediler.

Tam batan modelse onu al o zaman. Hayvan o kadar büyük değil.

Eheim thermocontrol ve jbl protemp'i ufak akvaryumlar için önermiyorum sonradan çöp oluyor, az para değil.

Yine tetranın yassı biçimli komple plastik bir ısıtıcısı var ama alanların bazılarından duyduğum kadarıyla iç plakalarda paslanma olduğunu söylediler.

Tam batan modelse onu al o zaman. Hayvan o kadar büyük değil.
Hocam şöyle var aynı marka dışı plastik gibi bişi adamlar çekiçle vuruyor bişi olmyor ama bu 800 TL ve benim bütçemi çok aşıyor gücüm yetmiyor yani maalesef bu markanın cam olanını alıp etrafına ince siyah kasanın plastiği ile bir koruma yapacağım görüntü kötü olabilir belki ama yapacak bişi yok ben bütçemin yettiğince hayvana bir şeyler yapmaya çalıştım zaten

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-09-22-14-25-56-535_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-22-14-25-56-535_com.android.chrome.jpg
    441.4 KB · Görüntüleme: 3
Saracağın şey delikli birşey olsun ısıyı yayabilsin.

Bir de sicce'ye bak bu da italyan malı. Ürünleri fena değildir.

Saracağın şey delikli birşey olsun ısıyı yayabilsin.

Bir de sicce'ye bak bu da italyan malı. Ürünleri fena değildir.
Abi saracağım şey normal manav kasası varya onu sarıcam etrafına her yeri delikli zaten bakıyorum dediğin markaya

RS electrical marka çelik ısıtıcı almıştım. Ama şu an o satılmıyor.

Hydor var. Yine H ile başlayan bir marka vardı aklıma gelmedi.

Kaliteli ısıtıcı ise ikinci elde olur. En azından dandik modellerden kalitelidir.

Kaliteli ısıtıcı ise ikinci elde olur. En azından dandik modellerden kalitelidir.
2. Ellere bakayım aklıma yatarsa onu alırım sicce scuba var böyle bir site güvenilir mi bilmiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-09-22-14-39-13-265_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-22-14-39-13-265_com.android.chrome.jpg
    356.2 KB · Görüntüleme: 6
Juenpet iyi sitedir zamanında oradan satın alıyordum. Bu ekonomik kriz öncesi kaplumbağa konusunda en fazla ürüne sahip siteydi.

Geri