Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Uye Fotograflari

Lenin

Altın 5 Üye
Herzmn merak etmişimdir forumlarda konuştuğum insanların kim olduğunu. Eminim benim gibi bi çok kişide merak ediyodur. Hergün konuştuğumuz insanları yolda görsek tanımayız:) Bu başlık altında isteyen üyeler resimlerini paylaşırsa güzel olucak ama pek ümitli değilim :D yinede ben başlatiyim dedim kendi resimlerimi koyarak. Umarım devamı sizlerden gelir. :)
[attachment=279]
[attachment=280]
[attachment=282]
Kendimide kısaca tanıyım. Adım Beren Asil (facebook kullanan arkdaslar ekliyebilir) :) 11 mayısta 18 yaşında olucam. Sizleride tanıyıp görebilcez umarım :)

gonzimmm

As 2 Üye
Eklesemmi eklemesemmi acabaa :p
İnternette resim paylaşımından pekte hoşlandığım söylenemez ama katılım olursa bende katılırım :)
Zaten sadece üyelerimize açık forum.

beliz

Gümüş 1 Üye
birileri resim koysun canım:)...(bana sen de koy demeyin o işi beceremiyorum fotoğraf aktarmayı)

gonzimmm

As 2 Üye
beliz' Alıntı:
birileri resim koysun canım:)...(bana sen de koy demeyin o işi beceremiyorum fotoğraf aktarmayı)

Beceremiyor musun becermek mi istemiyorsun :D ?

Neyden(makina olarak) resim atacağını söylersen yardmcı olabiliriz sanırım.

Lenin

Altın 5 Üye
filozof' Alıntı:
Düzgün bir fotoğrafım yokki koyayım oraya :D

benimde yokki :) yazdan kalma fln ole fotolar var koydum işte. nolcak yani ajansa katılmıyoruz amaç birbirimizi tanımak..

ozlemb

Gümüş 2 Üye
ben yine ah gençlik ahh diyeceğim olmayacak :) hoşgeldin siteye..

cort724

Bronz 3 Üye
saol :) ben 8.sınıfa gidiyorum seneye liseye gidicem inş. kaplumbağamla konuşuorum napıcaz ne edicez die...

cort724

Bronz 3 Üye
bu arada beni siteden atmassınız dimi 14 yaşındakilerde katılabilio bu siteye

ozlemb

Gümüş 2 Üye
seninle akran üyelerde var sanıyorum :) korkma bişey olmaz :)

aragorn

SKF Delisi
tabi ki katılabiliyor Ahmet ne atması :) hoşgeldin aramıza :) sbs de başarılar bu arada :)

ozlemb

Gümüş 2 Üye
sbs öss kpss ales tus vs vs amma sınav var memlekette ........... nerdeyse ilkokula giriş sınavı da olacak.. ne sorarlar acaba :D

aragorn

SKF Delisi
öyle maalesef :) sırf bu yüzden yerinizde olmak isterdim okul bitmiş mesleğe atılmışsınız falan :)

ozlemb

Gümüş 2 Üye
:) onunda zorlukları var inanın , her türlü şeye rağmen öğrencilik çok güzel, hepinize en kısa zamanda mesleklerinizi elinize almanızı dilerim, ancak zor iş hayatı sorumluluk fazla... herkes için hayırlısı olsun..

aragorn

SKF Delisi
vizelerin finallerin stresindense o sorumluluğa razıyım :) öyle tabi hayırlısı

cort724

Bronz 3 Üye
evet 06 haziranda sbs'm var bide benim geçen sene 352 puan yapmıştım bakalım bu sene napıcaz...