Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Uye Fotograflari

Eh artık uzatmak için ne gerekli ise yap. Ama o kadar kolay olmayacak sanırım 1 yılı bulur o kadar bekleyeceğiz artık.

yok ya o kadar da bulmaz bir kaç aya eskisi gibi olur :D bu kadar üzülceğini bilsem kestirmezdim :p

yok ya.. sen de :D sen bir ara kendini merak edeni arıyordun ne oldu bulabildin mi :D

:) bu soruya cevap vermeme hakkımı kullanıyorum (o kendini ilan etti zaten az araştır bulursun )

Neeeeeeeeeeeeeee kestirdin mi o güzelim saçlarıı ??
Duygu abla duymasın :p

:D siteye uğradığı mı var ablanın eski üyelerden bir iki kişi kaldık zaten artık o da yok :) bi kulağını çek ya nette falan görürsen Ecem :p

Çekecem ya....Bazen görüyorum başlığına harfler yazmış,bir harf var kimse artık:))) kıskandım yazmıyorum selam falan bekliyorum belki ablişkom yazar ama nerdee :(

bilmem artık harf falan da yaz yaz seni unutmaz o hadi biz neyse de :D sen yaz konuşur senle :)

Unuttun galiba biz ne kavgalarla bir araya geldik Duyguşumla(ablişkomla) :p Hatta bu çatı altında :D
Asıl seni unutmaz bence ikimizide unutmaz...Bu yazıları görse tabi yer bizi oda ayrı mesele =))))))

Bende kendimi tanıtayım madem bir aileyiz :)
İsmim Murat,
38 yaşındayım. İstanbul'da ikamet ediyorum.
Yurt Dışı Borsa İşlemleri yapıyorum.

Ayrıca AutoClubTurkey yani Türkiye Otomobil Kulübünün Başkanıyım.
Eşimin ısrarı üzerine kaplumbağa sevgimiz gelişti, sizlerle de pekişti.

Burada olmaktan çok mutluyum.
İyi ki varsınız :)

murat.k' Alıntı:
Bende kendimi tanıtayım madem bir aileyiz :)
İsmim Murat,
38 yaşındayım. İstanbul'da ikamet ediyorum.
Yurt Dışı Borsa İşlemleri yapıyorum.

Ayrıca AutoClubTurkey yani Türkiye Otomobil Kulübünün Başkanıyım.
Eşimin ısrarı üzerine kaplumbağa sevgimiz gelişti, sizlerle de pekişti.

Burada olmaktan çok mutluyum.
İyi ki varsınız :)

aramıza hoşgeldiniz Murat Bey gerçekten bizler için de çok güzel oldu katılımınız.. Türkiye Otomobil Kulübünün Başkanı mısınız :) sanırım kulubünüzle aynı adı taşıyan site de sizin.. şimdi duyunca site geldi ilk aklıma :) otomobillere çok meraklıyımdır bizzat tanışmayı da çok isterim sizle.. burda tanıştığımıza da çok memnun oldum inanın.. tekrar hoşgeldiniz :)

Geri